Astra F Kullanıcıları Buraya

valla bugun paso bindigim için motor sıcakken direk geçtide normalde sanırım 30 dereceye gelince geçiçek gaza

valla brıdgestone er 300 aldım şimdilik iyi ama lastik değişiminde bende markaya para vermemeye karar aldm :S bi dahakıne biraz ucuz yollu ama 195 / 55 / 15 alıcam hadi hayırlısı :D

Cengiz hayırlı olsun... :D Ne marka tüp taktırdın?

Ne kadara mal oldu...? Bende taktırıp taktırmamak arasında kaldım..Bir yandan sadece c.tesi pazar biniyorum diyorum,bir yandanda tüp olursa yazın c.tesi,pazar akarım diyorum... Ne yapıcam bilmem..

selam arkadaslar bugun gittim sonunda 9 aydır satmaktan vazgeçtigim astrama gaz taktırdım :S içim gitti taktırıkene matkapla falan deliolar:D ama petrol istasyonuna gidip 13 litre gazın 20 YTL oldugunu gorunce gözlerimde $ işareti sezinledim :D çok güzel yavv :) ayrıca bi cekişte problem falanda olmadı bi fark hissedemedim daha ama debriyaj biraz yukarıdan kavrıyo :S da lpg taktırmakla ne alaksı var onu çözemedim :S
Hayırlı olsun Cengiz :) ya buralarda ne duruyosun yaw git gez dolaş arabanın tadını çıkar :) :D :D :D
Bu arada debrriyajın teliyle oynandıysa olabilir ama tam kesin bir bilgiye sahip değilim ;)

Ne kadara mal oldu...? Bende taktırıp taktırmamak arasında kaldım..Bir yandan sadece c.tesi pazar biniyorum diyorum,bir yandanda tüp olursa yazın c.tesi,pazar akarım diyorum... Ne yapıcam bilmem..

Abi fiyat 1400 liraya mal oldu bende kararsızdım aynen cumartesi pazar biniyorum diyordum bugun iş yerine arabayla gittim, yarın gidicem :D bu gidişle paso gidicem gibi artık :D

Kasırga&Burak' Alıntı:
Hayırlı olsun Cengiz :) ya buralarda ne duruyosun yaw git gez dolaş arabanın tadını çıkar :) :D :D :D
Bu arada debrriyajın teliyle oynandıysa olabilir ama tam kesin bir bilgiye sahip değilim ;)

teşekkürler burak :) bugun yoruldum yarın itibarıyla baslarım maaş günüden snrada :D bi eskişehire gelicem büyük ihtimalle banada debriyaj teli gibi geliyor :S bi anda oldu hatta kesin odur :D adam sadece geriye çekti arabayı :D o kadarlada büyük bi sorun cıkartamaz gibime geliyo :D

teşekkürler burak :) bugun yoruldum yarın itibarıyla baslarım maaş günüden snrada :D bi eskişehire gelicem büyük ihtimalle banada debriyaj teli gibi geliyor :S bi anda oldu hatta kesin odur :D adam sadece geriye çekti arabayı :D o kadarlada büyük bi sorun cıkartamaz gibime geliyo :D
Bencede odur ;) 5 dakkalık işi var :) tabiya gez dolaş ;) Kasırgada bakımdan çıktıktan sonra 200 km olmuş :kop: nedense insanda binme isteği oluyor araçla uğraştıktan sonra :) Bu arada ark.daki simota hava filtresinide ödünç aldım kutuyu söküp apaçi şeklinde taktık maksat ses çıkarsın :)

Bizde bugun yine fulledik depoyu bujileri ve hava filtresini değiştirdikten sonra bakalım kaç kilometre gidecez bir depoyla, bu arada xenon da vertex markasını duyan oldu mu?

Ben geçen gün 50 tl lik benzin koydum Sakarya şehir içi 180 km gitti.. şehir içi 270 kr yakmış..bu yüzden acabalarım var lpg için...Belki dahada giderdii..babama bu yaştan sonra araba kullanmayı ögretiyorumm...hep dur kalk öğrettim tabi bir sürü patinaj cabası...bu benzinin içinde buda var..belki bu egitim işi olmasaydı 200 km götürürdü...

Ben geçen gün 50 tl lik benzin koydum Sakarya şehir içi 180 km gitti.. şehir içi 270 kr yakmış..bu yüzden acabalarım var lpg için...Belki dahada giderdii..babama bu yaştan sonra araba kullanmayı ögretiyorumm...hep dur kalk öğrettim tabi bir sürü patinaj cabası...bu benzinin içinde buda var..belki bu egitim işi olmasaydı 200 km götürürdü...

gayet güzel bence ama şimdi 270 yakan gazda, 135 yakar nasıl kanınıza giriyorum ama:D

Geri