Astra F Kullanıcıları Buraya

fiyat gayet iyi bence...

İlgin için tşk ederim Halil Abi, arac son zamanlarda fazla yakmaya baslamıstı o yüsden hava filtresi ve bujileri değiştirdim bakalm etkisi olacak mı renault a gittim bide megane dizel e bakmaya ellerinde araba yok en iyisi yine f kasa herhalde angel eye taktırıp binmek lazım ;)

94 GSi ön tamponları bizim kasaya uymuyo onu baştan söyleyeyim, far ve ızgara bölümleri tam oturmuyo malesef..

96 dan sonraki GSi tamponlarınında normal tamponlarımızdan farkı yok görünüş açısından.

94 GSi ön tamponları bizim kasaya uymuyo onu baştan söyleyeyim, far ve ızgara bölümleri tam oturmuyo malesef..

96 dan sonraki GSi tamponlarınında normal tamponlarımızdan farkı yok görünüş açısından.
:( :( :(
Hadiya o zaman GSi tamponun bir manası kalmıyo :) o zaman adam akıllı bir usta bulup yuva açıp orj. sisleri takacak :)

İlgin için tşk ederim Halil Abi, arac son zamanlarda fazla yakmaya baslamıstı o yüsden hava filtresi ve bujileri değiştirdim bakalm etkisi olacak mı renault a gittim bide megane dizel e bakmaya ellerinde araba yok en iyisi yine f kasa herhalde angel eye taktırıp binmek lazım ;)
hayırlısı olsun
satılacağı zamanda haberim olsun :)

Murat abi kumholar aklımda..Sanırım bundan sonra alacağım lastik markası Kumho olucak...Söylediklerin tamamen aklıma yattı... :D

yıkamakmı :( ben her arabayı temizlediğimde hava güneşli dahi olsa yağmur yağıyor yaw :(

o şanssızlık bendede var malesef.hava güzel diye arabayı yıkarım bide cila çekerim sonra yağmur yağar.gelde sinir olma o kadar emekten sonra

Geri