Astra F Kullanıcıları Buraya

arkadaşlar fren hidroliğinin yeri neresi arkadakimi yoksa ızgaranın önündekimi:)

Arkadaşlar bizim gls lerde ön cam kaldırma özelliği var mı?Yani benimki kaldırıyor ama bu arabanın mı özelliği yoksa alarmın mı özelliği olduğu konusunda emin değilim:(
İlker abi o alarmın özelliği ve güzel bi özelliği çünkü geçen arkadaş camı açmış benimde dikkatimi çekmedi ön sağ cam bi hafta açık kaldı:( allahtan belirgin diildide açıklığı hırsızlık vakasıyla karşılaşmadık:D alarmdan söz açılmışken ya benim alarm bazen sağ arka kapıyı kitlemiyo deli ediyo neden acaba:sorry: acaba kilit motorumu değişcek yoksa alarmın beynimi sulandı anlayamadım bi terslik var ama neyin nesi çözemedik:( ki o kapının kilitleme motoru değiştiydi:) ama heralde usta ayarlayamadı veya asıl sorun motorda diildi:D acaba böle sorunla karşılaştınızmı:confused:

arkadaşlar dün frenlerimi çok övdüm nazar değdi. biraz önce fren pedalı yumuşadı ve tutmuyor dibine körükleyince çok az tutuyor hidrolikten olabilirmi çünkü diskler, balatalar, yeni yanılmıyorsam 8000 km falan oldu
balatalar vs. çok daha uzun dayanması lazım,
fren hidroliği yeri sormuştun bence de büyük olasılıkla hidroliğin eksilmiş olabilir,
biyerlerden kaçak da olabilir doldurduktan sonra askıdayken denemek lazım freni pompalayarak,
çok tehlikeli olabilir, dikkat et

arkadaslar cok acil bir konuda gene f kasaci bir arkadasimiz icin bir bilgi lazim. konu motordan motor devri ile dogru orantili ve duzenli bir sekilde "cit-cit-cit" ses geliyor, biraz arastima yaptik subap iticilerinden(kadeh) olur dedi cogu tamirci.biz de su anda nereden temin edebiliriz ve ne gibi bir fiyata en iyi yada orjinal parcayi aliriz, bu konuda yardima ihitiyacimiz var. arac kibrista bunun icin nereden olabilecegi cok onemli degil. en kotu ihtimalle havale ve kargo sisteminden faydalanarak halledilebilinir. iyi forumlar
kadehler öyle bir ses yapar ama bikaç kişiden fikir alın derim, ama sesin tarifi vs. kadehlermiş gibi geliyor.
opelparcaci da 203 +kdv diyor fiyat, ucuz bişey sayılmaz emin olmadan değiştirmeyin derim ben

İlker abi o alarmın özelliği ve güzel bi özelliği çünkü geçen arkadaş camı açmış benimde dikkatimi çekmedi ön sağ cam bi hafta açık kaldı:( allahtan belirgin diildide açıklığı hırsızlık vakasıyla karşılaşmadık:D alarmdan söz açılmışken ya benim alarm bazen sağ arka kapıyı kitlemiyo deli ediyo neden acaba:sorry: acaba kilit motorumu değişcek yoksa alarmın beynimi sulandı anlayamadım bi terslik var ama neyin nesi çözemedik:( ki o kapının kilitleme motoru değiştiydi:) ama heralde usta ayarlayamadı veya asıl sorun motorda diildi:D acaba böle sorunla karşılaştınızmı:confused:
burak bazen de o kapı kilitleri mekanik olarak sıkışıyo vs. olabiliyo
pislikten kapanmıyodu bi ara babamın uno'un arka kapısı, açıp bi temizleyip yağladılar halloldu
iyi bi kaportacı halledebilir işini ;)

arkadaşlar frenin merkezi bozulmuş servis 800ytl istiyor işçilik hariç daha ucuza alabileceğim yer varmı

uff çokmuş,
teknik serviste bi sor istersen belki yardımcı olurlar veya pazaryerinde
urfada bulunmayabilir belki ama istanbuldan ayarlanabilir belki..

Geri