Astra F Kullanıcıları Buraya

bakıyorum hemen ;) burak yaptım yorumumu kasırgaya :D tekrar tütütü maşallah ;)
ben de bahsettiğim gibi hem haftasonlarını değerlendirmek için hem de eğlencesine bişiler yapmak istiyorum
hem kendim yapmamın keyfi hem de değişikliğin zevki olsun diye düşünüyorum
becerebilirsem şahane olcak beceremezsem pancur 35ytl :D

benim araç 1060 kg ruhsata göre.Hatchback olduğundan belki biraz hafif olabilir benim atmaca:)

HAKAN ABİ HAKLISNDA...KAFAMA BİR ŞEY TAKILDI.BEN BİRAZ ÖNCE BU OTO CEZA SORGULAMSI DAN GİRİP ARBANIN HAKKINDA YAZILAN RUHSAT BİLGİLERİNE BAKIYORDUMDA BENİM RUHSATTA ARAÇ 1150
KG GÖRÜNÜYOR O SİTEDE 1245 KG..BENİM ARACINKİNE BAKTIM EMİNİM YANİ AYRICA RUHSATTA ASTRA GL YAZIYORR ORADA ASTRA GLS..BUNLARIN BANA ZARARI OLUR MU ACABA.SİZDE KENDİ ARACINIZA BİR BAKIN BENCE...HER TÜRLÜ BİLGİ VAR...CEZALAR..VERGİ BORCU FALANN..İŞTE LİNK

http://www.gib.gov.tr/index.php?id=40
araç motor hacminde ve model yılında fark yoksa sorun olcağını zannetmem
vergiler hacim ve yıla göre çıktığından problem varsa vergi işleri karışıyor
mesela benim bi arkadaşın 1.2 corsası sisteme 1.6 tanımlanmış, vergi borcu çıkıyodu dev gibi
1 ay uğraştı doğrulayana kadar, muayene yaptıramadı o borç görünüyo diye...
ben geçenlerde bakmıştım bişey çıkmamıştı ama bidaha bakayım,meraklandım şimdi

Yav arkadaşlar benzine yine zam gelmiş.3.18 olmuş.ne yapıyor bu adamlar.artık ciddi ciddi kızağa çekecez herhalde arabaları.bi protesto bişe yapmalı artık yavv:mad:türkmenistan da benzin bedavaymış belli bi limite kadar.bedava istemiyoz 2.50 ytl olsa yeterdi be:D

Bugün Yolda Gördüm Atiker 1130 Liraya Sirali Lpg Takiyor 12 Taksit Bence Düşünün Ille Atiker Demiyorum Ama Ucuzmuş Ben Zavolli Kullaniyorum Ben 1450 Taktirmiştim...

Kıbrısta 1950 ytl dı lıtresı ayda 3 depo bıtırıyordum buraya geldım gelelı 10 gundur 1 depo fullledim yarıda su anda anlasılan bizde az kullanacaz artık bu arada bizde h kasa var f kasayı o kadar hızlı devirli kullanmama ragmen h kasa f kasadan daha fazla yakıyor motorlar aynı 1.6 ama f kasa 101 h kasa 115 beygir.

Benzin ucuz ama kalitesiz araba buraya gelince farketti gerçi işimizi görüyordu, kıbrısta genel anlamda hersey pahalı gozukuyor ama orada askerı ucret 950 ytl o yuzden fiyatlar böyle orada calısanı etkılemıyor yanı olan öğrenciye oluyor.

Geri