Astra F Kullanıcıları Buraya

siz şehir şehir geziyorsunuz bende anca tuning show a gidicem perşembe :D gerçi oda şehir dışı sayılır :D gidiş geliş 100km nin üstünde olucak :D

Galiba 23 ünde başlıyor 29 una kadar ama yerini bilmiyorum...belkide CNR da dir...

Ohoooo ben şimdi çıksam yola,anca fuar kapanırken varırım oraya heralde...

Halil 30 tl iyiymiş burda bulduğum G lere göre uymadı.. İst ya gidince bakınacam tabi vaktim olursa alacam .. parasını sana gönderip kargolattırabilirim de..

OOOOhhhhoo yayan mı gidecen ben oto show ( Bandırma - İst ) sabah gelip akşam dönüp ertesi gün işe gidiyorum .. sebebide hafta sonrları acayip kalabalık oluyor da ondan ancak bı fuara dugusal nedenlerle pass gecmek zorundayım

fuar 11 de açılıyor ben 10 gibi kozyatağından çıkıcam. Daha doğrusu çıkıcaz iki araba gitmeyi düşünüyoruz :D arkadaşda orda olucak zaten güzellik yarışmasına katılıyorlar akşama kadar araba tuning modifiye lastik jant muhabbet edicez bi aksilik olmazsa :D eğer olurda herkesin işi çıkıp kimse gelemezse atlıcam metrobüse tek başıma arabasız gitcem :D (tek başıma o benzin parası koyar bana :D ) kafam rahat sakin sakin gezerim :D f ciler olarak sizde gelin buluşma yapalım orda :D

Aslında fena olmaz haa...Gelmek isterim benn...Dur bakayım İstanbulda Kuzenide ayartırsam orada buluşuruz..Eğer işim olursa yazarım buraya....Bileti nerden ve kaça temin edicez gelirsekk..

Geri