Astra F Kullanıcıları Buraya

frtakbal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende lpg yok benzinli düz vites en son hesap ta km 400 ykr yakıyo:S

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Saol hakan abi verdiğin bilgikler için ben 100.000likte acaba yetkili servis o lambayı söndürdümü die merak ettim o yüzden böle bi soru sordum çünkü direksiyon dersine giderken o aracın anahtar amblemi boyuna yanıyordu hocaya sordum "len napcan sen onu bunu kullan işte dedi" ama meraklı olduğum için sorduydum nese servisi başka yere yaptığı için silemiyomuş:D
bide 10 km anlamadım 10.00 mi kastın zaten yağ değişimi kartta yazıyo Hakan abi:D sırf topic şenlensin die aracımı yakından tanımak istedim kusura bakma başını şişirdim heralde:)
estağfurullah burakcım :) her zaman soru sorabilirsin ;) 10000 dicektim 10 çıkmış bağlantı biraz tırt da bu akşam bende :D
ama gerçekten o lambanın tek olayı 10000 leri unutmamak,serviste yaptırmazsan yağ değişimini silinmiyo o lamba,
bizde yok gerek de yok bence ;)

Kasırga&Burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
estağfurullah burakcım :) her zaman soru sorabilirsin ;) 10000 dicektim 10 çıkmış bağlantı biraz tırt da bu akşam bende :D
ama gerçekten o lambanın tek olayı 10000 leri unutmamak,serviste yaptırmazsan yağ değişimini silinmiyo o lamba,
Ya işte hakan abi şimdi milletin araca bakınca dedim bizimkindede varmıdır die soruyım dedim ya abi senin araç ne kadar yakıyo ya:( ben benzin alınca km yi sıfırlıcam bakalım km/litre mi yapıyım hesaplamak için:eek: şimdi dicen nediyo bu çocukda ne biliyim yanlış hesaplıyorum die :( arkadaşlada tartıştık bu konu yüzünden:D

canse89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

nasıl yani öyle yağ lambası ayrı mı?o sarı lambanın yağla ne ilgisi var.yağı benzinlikte değiştirsem lamba yanacak mı??