Astra F Kullanıcıları Buraya

denemeyi yaptım burakçım, ama bende f'ler çıkmadı direk hız çıktı o da sanıyorum bastığımız andaki hızı gösteriyor çünkü sabit 1-2sn duruyor ve 53km den yüksek hızları göstermiyor +53 yazıyor

ama kadran 60 gösterirken bu meret 45 yazıyodu ona şok oldum :eek:
Acaba hakan abi kadran hatası farkımıki:o bide 53'e kadarmı yahuuu deneme fırsatım olmadı daha yani100le giderken ben bakamıcammı:) olmadı bu yanlız belliydi iki haneli bişey gösterdiği:) neyseya hayırlısı diyelim:D bide ben aracı çalıştırmadan açtıydım acaba ondanmı çıktıki:confused: yoksa bi sorunumu gösteriyo:D heralde yolda giderken aradara denk gelirsen kaçla girdiğini tespit etmek için yapmuışlar heralde çünkü +53dediğine göre hız limitini geçmiş oluyoruz:D buna yarıyo heralde hakan abi bidahkine bindiğinde aracı çalıştırmadan bi bak bakalımya sende çıkacakmı bu melet:(

Acaba hakan abi kadran hatası farkımıki:o bide 53'e kadarmı yahuuu deneme fırsatım olmadı daha yani100le giderken ben bakamıcammı:) olmadı bu yanlız belliydi iki haneli bişey gösterdiği:) neyseya hayırlısı diyelim:D bide ben aracı çalıştırmadan açtıydım acaba ondanmı çıktıki:confused: yoksa bi sorunumu gösteriyo:D heralde yolda giderken aradara denk gelirsen kaçla girdiğini tespit etmek için yapmuışlar heralde çünkü +53dediğine göre hız limitini geçmiş oluyoruz:D buna yarıyo heralde hakan abi bidahkine bindiğinde aracı çalıştırmadan bi bak bakalımya sende çıkacakmı bu melet:(

onu da bi denerim burak ;) teybin yerinde yok diye çıkıyo olmasın sakın ? sony vardı ya sende ondan olabilir belki..

ama bence aracın fabrika testlerinde vs. kullanım için yapılmış bişedir diye tahmin ediyorum,bizim kullanmamız için olsa daha basit bi şekilde çalışırdı :rolleyes:
ama o hızı orda gösterebiliyosa dijital olarak hızı okuyan bişey var demektir,altyapı varken oraya seçenek niye koymazlar ki ya...

denemeyi yaptım burakçım, ama bende f'ler çıkmadı direk hız çıktı o da sanıyorum bastığımız andaki hızı gösteriyor çünkü sabit 1-2sn duruyor ve 53km den yüksek hızları göstermiyor +53 yazıyor

ama kadran 60 gösterirken bu meret 45 yazıyodu ona şok oldum :eek:

hayırlısı olsun burak, ayrılık zor olacaktır büyük ihtimal, askere ne olarak gidiceksin yani üniversite var mı yoksa direk 15 ay mı???

Universite bitirdim kısa dönem olur muhtemelen agustosta teslim kısmetse...

Hayırlısı abiya yani eğer fazla kullanmak söz konusu değilse yani diğeri yatıyorsa bencede satmanız daha iyi:( hem askerlikte söz konusuysa babanda enjoyla idare eder diğer araç iyice köşeye itilir:D peki kaça satmayı düşünüyorsun abi:o bi fikrin varmı:o

Net bi fikrim yok burakcım bugun pazara baktm bi tane vardı 98 model adam 13 yazmıs artık o zamanki durumlara göre bakarm ama bi yandanda pazardaki arabaları gordukce hıcte satasım gelmıyor :hıh:

onu da bi denerim burak ;) teybin yerinde yok diye çıkıyo olmasın sakın ? sony vardı ya sende ondan olabilir belki..

ama bence aracın fabrika testlerinde vs. kullanım için yapılmış bişedir diye tahmin ediyorum,bizim kullanmamız için olsa daha basit bi şekilde çalışırdı :rolleyes:
ama o hızı orda gösterebiliyosa dijital olarak hızı okuyan bişey var demektir,altyapı varken oraya seçenek niye koymazlar ki ya...
arkadaşlar bence opsiyonel bir özellik olabilir bi araştırmak lazım. belkide demodur:kop:

led li stop olayını iptal ettik haber vermek istedim çünkü ledler bizim stop camlarından belli olmuyor. aklımızda başka bi plan var ama biraz zahmetli :D aranızda bu aralar son susturucuyu değiştiren varmı bizimki patlakta ortalama fiyatı nedir acaba?

led li stop olayını iptal ettik haber vermek istedim çünkü ledler bizim stop camlarından belli olmuyor. aklımızda başka bi plan var ama biraz zahmetli :D aranızda bu aralar son susturucuyu değiştiren varmı bizimki patlakta ortalama fiyatı nedir acaba?
geçen sene serviste 185 ytl ye değişmiştim tabi orjinal gm:good:

Arkadaşlar arabam yine arızalandı:(Yolda giderken birden araba kendi kendine gaz vermeye başladı:eek:Boşa aldım sonuna kadar gaz veriyor.neyse stop ettim.ustayı çağırdım.benzini emen boğazın girişindeki büyükçe hortum var.o patlamış parçalanmış parça bekliyorum.araba şu an tamirhanede yatıyor:mad:Yani zorla beni sat diyor namussuz:mad:

Herkese merhabalar.bugün e-5 te giderken trafik tıkalıydı,yavaş yavaş gidiyodum.sonra açılır gibi oldu hızlandım 2000 devirde 80 km hıza geldim sonra motor arıza lambası(sarı,en solda olan), akü ışığı ve yağ ışığı aynı anda yandı ve orta şeritte stop ettim.Allahtan arkam ve sağ taraf boştu,emniyet şeridine geçebildim.elimi kontağa götürdüm ve kontak, motoru çalıştırma seviyesindeydi yani kontak ta atmamıştı..kontağı kapattım ve yaklaşık 10-15 saniye sonra arabayı çalıştırdım ve çalıştı,hiç bişey olmamış gibi evime gelebildim.bu olay olmadan önce opetten yarım depo benzin aldım[bu arada hep shell den benzin alırım acaba farklı benzin konulması mı bu soruna yol açtı?],yani benzin bitmesi gibi bi olay yok.motorumda yağ eksiltme sorunuda yok,yağ değişimi yeni yapıldı,egr değişti,benzin pompası,yağ ve benzin filtreleri,aküm yeni.neden stop ettim anlamadım:confused:

arabamdaki tek sorun durduğumda kontağı kapatıp P ye alınca araba çalışmıyor, N de çalışıyor.anladığınız üzere arabam otomatik vites.trafikte bi sorun yaratmıyor.P yede almadım bu arada yürürken:D

pazartesi servise gitcem ama sizlere sormak istedim

Arkadaşlar arabam yine arızalandı:(Yolda giderken birden araba kendi kendine gaz vermeye başladı:eek:Boşa aldım sonuna kadar gaz veriyor.neyse stop ettim.ustayı çağırdım.benzini emen boğazın girişindeki büyükçe hortum var.o patlamış parçalanmış parça bekliyorum.araba şu an tamirhanede yatıyor:mad:Yani zorla beni sat diyor namussuz:mad:
geçmiş olsun hocam. arabalarımız eski olduğundan dolayı artık parçalarda zamana karşı duramıyor. hepimiz aynı dertlerden müzdaribiz :mad:

Geri