Astra F Kullanıcıları Buraya

Satılık Astra F... :D

Satmaya çalıştığım yere baksana... :D

Halil Hayırlı olsun, inşallah daha iyilerini alırsın...Mesela benimkini.. :D

Şaşırdım halil o kadarda emek verdin hayırdır neden sattın kaça gitti bi de?

Halil hayırlı olsun
allah daha iyilerini almak naasib etsin..

herkes de satıyor f i yaw..

Hayırlısı olsun artık f-saneler birer birer gidiyo :(

Halil hayırlısı olsun...Bir yıldız daha kaydı desene... :)

Satılık Astra F... :D

Satmaya çalıştığım yere baksana... :D

Halil Hayırlı olsun, inşallah daha iyilerini alırsın...Mesela benimkini.. :D

hepinize teşekkür ederim;inşallah hayırlı olur, aracın satılık ilanı internette yaklaşık 4 aydır vardı; ama arayan hiç yoktu; biraz maddi sıkıntım da vardı satmakla satmamak arasında gidip geliyordum; arabamla ilgili tek sorun hidrolik direksiyon olmamasıydı ama yakıtıyla ve verdiği güvenle beni tatmin ediyordu,bu yaştaki bir araba için fazlaca iyiydi aslında ,artık yıkandığında boyası beze çıkıyordu ;3 parçası hariç orjinal boyaydı; gözü kapalı uzun yola giebileceğim bir arabaydı;ve gerçekten bu araba sayesinde çok şey öğrendim ve üzerinde çok uygulama yaptım; birgün birdendire aklıma esti ve döşemesini komple söküp yıkattım yani o derece bakıyordum ama bir anda karşıma çıkan ve yana yakıla araba arıyan bir amca broadway almaya niyetlenmişken arabamı gördü 9000 den kapıyı açtım ancak 8150 ye anlaştık ; arabam yaşıtlarıyla kıyaslandığı zaman özellikleri açısından hep bir adım öndeydi fakat bu rakama verdim artık; hidrolik direksiyonlu ve beyaz orjinal bir astra f bulursam bu fiyatlara modeline bakmaksızın alabilirim...

burdayım abi; ota konsolun üst kısmını sökmen lazım komple; bunun için öncelikle direksiyonun altındaki ve üstündeki plastik kapakları ve göstergelerin çerçevesini sökmen lazım; bu kısımların vidaları görünen yerlerde ve sökmesi çok kolay; sonra işin zor kısmı başlıyor; ortadaki kalörifer peteklerini yanlardan düz tornavidayla kastırarak sökeceksin ve içlerindeki vidaları göreceksin ,o vidalar da sökülecek, teybi sökersen rahat çalışırsın; sonra digital ekranın altındaki deri parçayı yine düz tornavida yardımıyla kenarlardan kastırarak çıkaracaksın ve altında 4 adet vida göreceksin ve onlarıda sökeceksin , sonra kalörifer düğmelerinin kenarında görünür yerde 2 adet vida var onlarda sökülecek ve konsol çıkacak ancak kalöriferi yönlendiren ve sıcak soğuk ayarı yapan dümelerin arkasında 3 adet tel var; bunlarıda sekmanından attırıp yerinden çıkarman lazım; sonra dörtlü düğmesinin ve fan düğmesinin soketleri var onlarıda çıkarttığın zaman konsol yerinden çıkar; takması sökmesinden daha basit; çünkü neyin nereye gireceğini sökünce görebiliyorsun; eğer zamanın varsa kendin yapmanı tavsiye ederim hem zevkli bir iş hemde kasap bir elektrikçiye denk gelirsen sonuç vahim olabilir; digital ekranın arkasında 2 tane dipsiz ampül var ve duylu yani çok rahat değişir; ancak o fan düğmesinin etrafındaki 3 adet ampül lehimli ve büyük ihtimalle lehimlerde kopukluk var ki arada bir yanıyor; eğer takıldığın bir yer olursa yardımcı olurum.....
Alakana teşekkür ederim kardeş. takıldığın yer olursa sor demişinya ben bunun heryerine takıldım:) aslında kendim sökmek isterim gerçekten. kazma bi adama denk gelirsek yaralayabilir her tarafı. bazı ampuller lehimli diyosunya ben sökersem lehim işini nasıl halledicem? birde ön farların kısa-uzun gücünğ artırsak aracın elk aksamına yük binermi? sorun olurmu?

Alakana teşekkür ederim kardeş. takıldığın yer olursa sor demişinya ben bunun heryerine takıldım:) aslında kendim sökmek isterim gerçekten. kazma bi adama denk gelirsek yaralayabilir her tarafı. bazı ampuller lehimli diyosunya ben sökersem lehim işini nasıl halledicem? birde ön farların kısa-uzun gücünğ artırsak aracın elk aksamına yük binermi? sorun olurmu?

lehim işini televizyon tamircisinde falan da yaptırabilirsiniz, farlara 400 w far rölesi taktırıp güçlendirebilirsiniz herhangibir sorun olmaz....

Geri