Astra F Kullanıcıları Buraya

bugün opel bayisine gittim
sırayla cruze , yeni astra ve insigniaya bindim

izlenimlerim :
cruze tasarım olarak fln gayet iyi ancak iç mekan kalitesi pek iyi değil o kumaş konsol basit duruyor
astra cruze a göre baya kaliteli iç mekandaki malzemeler çok kalite ve güzel bir dizilim var cosmoydu araç koltuklar çok güzeldi jantlar 18 inç
insignia astradan da iyi kalite olarak ama arkadaki baş mesafesi rezalet aynı tavan yapısına sahip cruze un arka baş mesafesi çok daha fazla insignia gibi bi araç için büyük hata
sonra bizim f e binince tabi biraz eski geldi ama şunuda söyliyim bizim astra hepsinden çok daha iyi görüş alanına sahip sürücü koltuğundan aracın her yanını görebiliyorsunuz
cruze astra insignia hepsinde sanki bi kafesin içinde gibi hissettim aşırı eğimli ön ve arka camlar arka görüş yok gibi park sensörü olmadan kullanılmaz

izlenimlerim :
cruze tasarım olarak fln gayet iyi ancak iç mekan kalitesi pek iyi değil o kumaş konsol basit duruyor
astra cruze a göre baya kaliteli iç mekandaki malzemeler çok kalite ve güzel bir dizilim var cosmoydu araç koltuklar çok güzeldi jantlar 18 inç
insignia astradan da iyi kalite olarak ama arkadaki baş mesafesi rezalet aynı tavan yapısına sahip cruze un arka baş mesafesi çok daha fazla insignia gibi bi araç için büyük hata
sonra bizim f e binince tabi biraz eski geldi ama şunuda söyliyim bizim astra hepsinden çok daha iyi görüş alanına sahip sürücü koltuğundan aracın her yanını görebiliyorsunuz
cruze astra insignia hepsinde sanki bi kafesin içinde gibi hissettim aşırı eğimli ön ve arka camlar arka görüş yok gibi park sensörü olmadan kullanılmaz

hemşerim diyorum ben ya. var mı Astra F gibisi. :D

izlenimlerim :
çok objektif inceleme olmuş
o görüş hissi insanı bunaltıyor gerçekten

ne varsa f de var diyorum ben :)

Babam astra h sedana bındı 2 sene onu 1 ay önce satmıstık yenıden ortak kullanıyoruz benım arabayı her zaman söyler valla der anacaddeye cıkıp aynaya baktıgımda meydandaki saat kulesını gozukuyor haha benım arkadada baslık olmayınca cok guzel gorus alanı astra h sedanı dıken ustunde suruoduk :S

yeni arabalardaki o basıklığı bende sevmiyorum. Hele birde yeni corolla arka koltukta otururken dışarıya bakmak için kafanı biraz yukarı kaldırman gerekiyor nerdeyse:D Gerçi bizim f de akvaryum gibi camlar çok büyük :D gerçi filmden sonra akvaryum görüntüsü geçti ama insan yenilik istiyor :D

yahu milletin yaza doğru kanı kaynar, yeni araba yeni hatun falan düşleri başlar
bizim f cilerin kışın kaynamaya başladı

allah sonumuzu hayır etsin :D:D

yok yok vazgeçtim:D dikkatlı bakınca arabanın önden haşat olduğu baya baya belli.başka sw lere bakıyım en yisi:D

Geri