Astra F Kullanıcıları Buraya

Orasıda muamma şu angel ve xenon yokken 12 vermişti biri 12500 dedik durduk o zaman verseydim keşke :D

Günaydın arkadaşlar.bu ay arabanın yağı değişti.şimdi yağ çubuğuna baktım yağ seviyesi yağ çubuğundaki plastik bölümün en üstünde görünüyor.4lt yağdan 0.5 lt yağ bidonda kalmıştı.ya eski yağın karterden tam boşalmasını beklemeden yeni yağı ilave ettikleri için fazla görünüyor.çubukta fazla görünen yağın birazını boşalttırayımmı sizce ne yapmalıyım yardımcı olun.

Günaydın arkadaşlar.bu ay arabanın yağı değişti.şimdi yağ çubuğuna baktım yağ seviyesi yağ çubuğundaki plastik bölümün en üstünde görünüyor.4lt yağdan 0.5 lt yağ bidonda kalmıştı.ya eski yağın karterden tam boşalmasını beklemeden yeni yağı ilave ettikleri için fazla görünüyor.çubukta fazla görünen yağın birazını boşalttırayımmı sizce ne yapmalıyım yardımcı olun.

Yanlış bilmiyorsam fazla yağ contaları zorlayabilir ve hatta sağından veya solundan kaçırabilir diye biliyorum ve hatta fazla yağdan dolayı motor fazlalığı eksiltebilir diye aklımda kalmış yanlışsa kusuruma bakmayın

Geçen egzoz emisyon ölçümünü yaptırdım Verileri garajla paylaşmak istedim merak ettiğim konu bor powerla,yazılımın bir etkisi olmuşmu :) Ustam düşük dedi ama ben yinede emin olmak için size danışayım dedim bide bir diğer sorum bu lambda dediği şey nedir sensörünü biliyorum ama ne manaya geldiğini çözemedim :o

Son düzenleme:
yaaa oturup bunumu inceliyon:D ben attım gitti kağıdı valla taktir ettim seni:D

Benimkileri yazayım bende

Limit değerler Ölçüm değerleri

Co....vol... (0.00-3.5) 0.43
Cocorr..vol... (0.00-3.50) 0.46
Co2 ...vol... (10.00-15.00) 13.6
Hc....ppm... . (0.00-1200) 69.0
Oks....vol... (0.00-5.00) 1.2
Lambda... (0.90-1.10) 1.04

diyarbakırda adam parayı peşin lıyoruz dedi bu iş için.
evet tamam verdik.aldı pulu doldurdu hühürledi bandrolledi tamamdır dedi.
ee ölçmeyecek misin?
bak ölçerim geçemezsen karışmam paran yanar:)
tamam dedim o zaman hadi eyvallah:)

Geri