Astra F Kullanıcıları Buraya

hayırlı olsun alican

park sensörüne ne gerek var bizim araçların görüş açısı gayet iyi diye düşünürdüm ama sonradan kör noktaya denk gelen yüksek bi kaldırıma sürtüp yeni boyanan arka tamponu çizince düşüncem anında değişti :D
her araca lazım

Aslında bende senin gibi düşünüyordum ama taa ki 2 numara filmli arka camlardan yağmurlu ve zifiri karanlık bir havada geri geri gitmeye çalışıncaya dek :D Babamda normalde ne lüzum var böyle şeylere der ama o bile ya filmi sök yada sensör takalım dedi. Bende doğal olarak bimden 45 liraya bulduğum sensöre zıpladım :D Babamda beğendi ama gayet güzel oldu. Tampon biraz kirli ve yağmurdan dolayı rengi gitmiş. Normalde parlatıcıyı sürsem sensörler çok sırıtmaz.

beyler yarın teybi taktıracam dikkat etmem gereken bi konu var mıdır ?
bilgi ekranında bi soruna sebep olur mu ?

Yarın bi sanayiye gitcem aklımdakiler

-Direksiyonun kutusundan geldiğini tahmin ettiğim ses
-Bujiler değişecek
-Hava filtresi değişecek
-Polen filtresi değişecek
-Benzin filtresi değişecek
-Yağ eklenecek
-Boğaz kelebeği temizlenecek

Bende sanayiye gidicem araba lokomotif gibi çalışıyor :D tor tor tor die :D acayip sarsıntılı çiğ benzin atıyor vs. Hem 140,000 bakımı hemde bu sorun için ayrıca rot balans da var. Kaportadaki ufak tefek şeyler içinde görüşücem bi kaç yerle bakalım.

önede koyabilirim daha sabitlemedim ama sanki arkada daha kullanışlı olur gibi geliyor. Park ederken yine alışkanlık arkaya bakıyoruz çünkü. E hem arkaya hem ekrana bakmak daha iyi olur gibi sanki
hımm dogru benım ekran aynanın ustunde ıkısındede bakabılıyorum:D oyuzden dusunemedım ıste kapı kolları:))
ocak ayı ıcındede on gogusude gotergenın renge cekıorum nedersınız
http://www.moman.pl/index.php?a=opis&k=23&id=476

Son düzenleme:
selam.
astra f 1.6 motorlu araçlar kaç litre yağ alıyor.değiştirdiğimde 4 litreyi tamamen ekledi usta.3000 km oldu koyalı. geçen dikkat ettim motora yağlanmıştı etrafı.acaba fazla yağı motor atmış mıdır?

Geri