Astra F Kullanıcıları Buraya

buraqh´isimli üyeden Alıntı
Evet devirli kullanılan araclarda egr arızası pek olmuyor çünkü kurumları atıyor yarın eger arıza egrdense ve temizledik kurtaramadık derlerse değiştirtme pahalı cunku yerine parca sac kestirip iptal ettir.

benim egr valfine kaynaklanmış bir parça var.
bahsettiğin nedenle mi yapılmış ki!!

Muhtemelen senin egr de önceden iptal edilmiş abi.

hakan bey;
direksiyonun altındaki bulunan kutunun fişlerini çektim ötmesin diye.o fişlerin ucuna yeni aldığım kutuyu bağlasam çalışır mı? yani o girişlerin hepsinin girişleri aynı mıdır acaba?

önerebileceğiniz bir marka var mı? netten almak istiyorum alarmı burası küçük yer bulabileceğimi sanmıyorum.
şemasına bakmanız gerekebilir, sıralama vs. değişik olabilir, o kutu onun beyni zaten
ben hepsiburadadan almıştım ama dandik,
baya bi ucuza aldım, sustalıya kesin uyar anahtar dedi satan dingil, alakası yok, anahtarcılar yapamadı kendim anahtarı tesviye edip uydurdum :)

bilindik markalardan bulmanız hatta onların yetkili servisleri oluyor onlara taktırmanız daha iyi olur
yok amaç benimki gibi sadece kumandalı kilit elde etmekse dandik olanlardan çekinmeden alıp herhangi bir elektrikçiye taktırabilirsiniz,

cyclone

bim den park sensörü aldım toolmaxx marka ekranlı Türkçe konuşan birşey :D 45 liraya yarın montajını yapacağım. Ama daha önce park sensörü takanlardan bir tampondaki deliklerin aralıklarını aşağı yukarı alabilir miyim? :D

Bugün astra yine saçmaladı. Perşembe götürecektim üşendim götürmedim. Yılbaşı akşamı sorunsuz kullandım. Ama bugün kısa bir yere gittim geri dönerken bakalım tekrar yapacakmı diye biraz sıkıştırdım 2. vites 5bin devir civarı tekrar arıza ışığı yaktı eve gelene kadar stop ede ede canı çıktı. Sinir etti. Park sensörü aldım ona hediye ama kızdırdı beni takmıcam :D :p:p:p

Geri