Astra F Kullanıcıları Buraya

Önder yıkıyorsun benii..Benim imzadakiyle senin resimdeki aynı araba...Plakalarına baktım şüphelenince ...Bende bu resmi yoktuu..
Kapının önünde bir arkadaşın orjinal 3.18 i si var 1994 model full araba..Takasa girelim diyor..Aldırıcak bana en sonunda..7 series değil ama BMW ne yapalım,onunla başlarız bizde ilk olarak.. :)

olmaz 98 model 750 den aşağısı kesmez :D gerçekten çok güzel arabalar ancak sadece almakla bitmiyor senede bi 5000-6000 tl yer o araç vergisi 2900küsür zaten

ohh paraya bak. iki senede bi f astra eder valla. :D bakış açısı abi. yıokluğun gözü çıksın... :D:D

Aldım Önder indiriyorum... :) Hata verdi linkk...Gruptamı aldın resimlerii ? Yoksa başka yerdenmii.. ?

su karter muhafazanın önden görüntüsüde gıcık edio beni oyüzden taktırmadım hiç:D

Valla Barış biraaz önce yolun azizliğine uğradım..Yol düşümü mü deniyor ona bilmiyorum ama ben ordan aşşagı düştüm ...Altı sürttü arabanın..Garip sesler geliyor alttan şimdii..En iyi ihtimal egzost patlamıştır..Karayollarına rahmet okudum tabiiii.
Bilen bilir Adapazarı -Bilecik yolu bir süredir yapılıyordu..Genişletme çalışmaları..Bu yolun başı olan Aşşağı kirazca mevkinde yeni yol ve sapak yapılmışş ama zifiri karanlıkta sapağı görmek imkansıza yakın..Hem yağışlı hava hemde küçük bir sapak tabelası var..Sapağı kaçırmamak için sağa yanaşıp yavaşlarken lap diye yol düşümünden sağ tekerleri düşürdüm...Altı bayağı sürttü...gece birşey göremedim ama sesler acı geliyordu..Umarım bişeyi yoktur...

geçmiş olsun Mutlu
o yol yapımı delirtecek insanı, yeni yol çok güzel oldu ama karayolları adam öldürmek için kurulmuş sanki,
ben de geçen defa memlekete giderken o arada, tam mevkiyi bilemiyorum, köprü inşaatından yolu yan tarafa bi yere vermişler ama yol ayrımının orda hiç bi işaret yok, 1-1.5m bi yükseklik var tam ortada aşağısı da eski bi yol mudur yoksa dozerler mi yol gibi bişey yapmış orası görünüyor, karanlıkta başta orayı yolun devamı sandım, allahtan karayollarına güvenmemeyi öğrendiğimden iyice yavaşlamıştım yoksa o yükseklikten uçuyordum direk...

Geri