Astra F Kullanıcıları Buraya

Fsanemle Muayeneden geçtim sonuçları

Arkadaşlar Fsanemle dün aracımı muayeneye soktum hafif kusurlarla geçtim, kusurlar hakkında yorumlarınızı bekliyorum.

Fren Testi (daN)
1.Aks Sol 121,0 Sağ 139,0 Sapma (%) 13 SFS Fren Oranı (%) Bloke
2.Aks Sol 156,0 Sağ 140,0 Sapma (%) 10 PFS Fren Oranı (%) Bloke
El freniSol 119,0 Sağ 92,0 Sapma (%) 23

Far değerleri Işık Şiddeti (Lux) Kırılma Açısı Sapma Açısı
Uzun Far Sol 25,1 Sağ 17,7
Kısa Far Sol 6,3 Sağ 8,5 Sol -3,2 Sağ -4,2 Sol 22,0 Sağ 19,0

Lastik diş derinliği (mm) 6,9

Motor No: okunamıyor Hafif kusur 5c
Kısa hüzmeli far: yönü hatalı Hafif kusur 368c
Reflektör eksik Hafif kusur 461b
İlkyardım çantası:içindekiler eksik Hafif kusur 836B
Sıvı gaz sis:camlar üzerinde ikaz yok Hafif kusur 871
şanzıman:yağ kaçakları Hafif kusur 876
Yangın söndürme tüpü kont sür.geeç Hafif kusur 933a

bu motor noyla tüvün bi sorunu var hepsine aynı şeyi yazıyolar

benimkinde de önce okunmuyor yazmış sonra eliyle üstünü silip okumuş sonra da raporda okunmuyoru karalayıp paraflamışlardı

Bende sadece kısa farlar ayarsız çıktı seneye xenonlarla gidelim bakalm o zaman ne yazacaklar :D

Far ayarını yaptırırız o sorun değilde, frenlerle ilgili yazdıklarından kıllandım ben. bunları ayarımı bozulmuş, ayarla düzelirmi yani?

geçmiş olsun Mutlu
o yol yapımı delirtecek insanı, yeni yol çok güzel oldu ama karayolları adam öldürmek için kurulmuş sanki,
ben de geçen defa memlekete giderken o arada, tam mevkiyi bilemiyorum, köprü inşaatından yolu yan tarafa bi yere vermişler ama yol ayrımının orda hiç bi işaret yok, 1-1.5m bi yükseklik var tam ortada aşağısı da eski bi yol mudur yoksa dozerler mi yol gibi bişey yapmış orası görünüyor, karanlıkta başta orayı yolun devamı sandım, allahtan karayollarına güvenmemeyi öğrendiğimden iyice yavaşlamıştım yoksa o yükseklikten uçuyordum direk...

Saol Hakan....Dediğim güzergahta Toyota Tuzcuoğlu plaza var..Neyse sanırım o yol üzerinde bu tür sıkıntılar var..Uzun zamandır o yoldan gitmiyordumm ondan dolayı gafil avlandımm...Hala arabaya ne oldu bakamadım ama sesi hiç hoşuma gitmedii...Umarım bişey yoktur....

ya benim de V kayıştan viyuvvv diye ses geliyor
kayışı değiştirsem çözer mi dersiniz?

Geri