Astra F Kullanıcıları Buraya

iyi akşamlar
forumu takip etmediğimi sanmayın.
her sayfayı okumaya çalışıyorum.
bu ara böyle fazla giremiyorum.

Abi sorun belli oldu.Arabayı geri aldıgımız gün egzoscu benzın deposunu söküp(ufak bi kaçırma vardı) tamir etti.Allahın kazması benzın hortumunu tam takamamış,durup dururken masraf çıkarttı.Çekici ve parça 90 tl gitti.Yarın ilk iş egzoscu inip .......Bundan öncede katalizatörü delmişti ayı oğlu ayı :D

bugun on takım komple elden geçti :) rot ayarı diye gittim hersey bitmiş :D z rotu, rot başları , on amontisörler falan :D 250 lira verdim hepsine :D ama tısır tısır oldu yav :)

bugun kırmızı bır astra F kasa bakmaya gıttım kar yagısı nedenıyle tam inceleyemedım alsam mı almasammı ikilemdeyim

ilk sahibi 88000km cıvarında boya olmadıgını söyledi kar oldugu için bızde tam göremedik sedan degıl araba duzenlı bakımları yapılmıs aklımın bır kösesındede G kasa var pişman olmaktan korkuyorum

ilk sahibi 88000km cıvarında boya olmadıgını söyledi kar oldugu için bızde tam göremedik sedan degıl araba duzenlı bakımları yapılmıs aklımın bır kösesındede G kasa var pişman olmaktan korkuyorum
Max ne kadar nakitiniz var araç için.14 15 lere çıkarsanız g kasa almanız daha iyi sonuçta bir üst model..Ancak 10 12 arası ise F kasadan şaşmayın..

Baktığınız araç kaç model ? 88.000 demişler ancak tanımıyorsanız bu devirde kimseye güvenmeyin.

Geri