Astra F Kullanıcıları Buraya

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
F ciler günaydın, dün aracı stop edip lpg aldım. sonra tekrar çalıştırmak için kontağı çevirdim ışıklar yandı, marşa bastım tık yok ışıklar söndü. tekrar denediim yine aynısı oldu. vurdurup çalıştırdık. Sizce akümü bitti birden?

Bizim GLS ler 60 ampermi 65 ampermi akü kullanıyor? ne marka akü tavsiye edersiniz?

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Halil geçmiş olsun bende askere gitmeden 4 unu degısmıstım daha 15 bin km oldu bridgestone turanza er 300 aldım bundan öncekı mıchelındı özellikle ön tarafta yırtılmalar oldu

Akü konusuna gelince 60 yeterli 72 alanlarda var 72 inin zararı olmaz fiyata göre karşılaştırma yapabilirsiniz ama almışken 72 daha iyi bence

halilakel

Kayıtlı Kullanıcı
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
60 amper ideali; 72 daha iyi olur tabii;benim akü 44 amper varta;2 ay sonra yozgattan sivasa geçeceğiz ve 44 amper akü ile sivas ellerinde aracımın çalışacağına pek inanasım gelmiyor; lastikleri alırken mutlu silver 72amper akü sordum 145 tl fiyat verdiler....

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Lastik için konuşmak gerekirse 2 ay olmuştur heralde 195/55/15 Kumho kh31 model lastik aldım 4 tane 560 tl ye..Sanki arabada 2. bir amortisör varmış gibi oldu..

Akü içinse araştırmalarım sonucu 60 amper Varta kuru bakımsız akü aldım 145 tl ye..72 amper ebat olarak olurmu bilmem ama yetkili servisteki abim ve Lpg montajını yaptırdığım arkadaş 60 amperin kafi olduğunu söylemişti...72 amperi tesisat falan kullanıyorsan tercih edebilirsin demişlerdi..

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selamlar f ciler

şirket firewallı opelimi kesmeye başladığından epeydir online olamadım, fırsat buldukça dışardan takılmaya çalışacağım,

şimdiden bayramınız mübarek olsun cümleten.

kadett

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim araç en çok eksilten sanırım bu forumdakilerden.

bugün yağ değişim yaptım
önce power ceram motor temizleyici ekleyip eski yağa, motor temizlenmiştir umarımmm
castrol magnetch koydum 60 lira
hava filtresi değişti 20 lira
10 lirada işçilk verdim.
yağ filtresi vardı elimde o da değişti.
sonra power ceram spezial ekledim yaga
100 km sonra da power ceram oil stop ekliycem
ve benzine enjöktör temizleyici ekliycm.

umarım işe yararlar

Bunlari yapmadan once bi copmresyon olcturse idiniz.
bunlar size birkac gunluk yardim saglar GIBI gelir.
Once bir deneyin nasilsa yapmissiniz bir kere

kadett

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
F ciler günaydın, dün aracı stop edip lpg aldım. sonra tekrar çalıştırmak için kontağı çevirdim ışıklar yandı, marşa bastım tık yok ışıklar söndü. tekrar denediim yine aynısı oldu. vurdurup çalıştırdık. Sizce akümü bitti birden?

Bizim GLS ler 60 ampermi 65 ampermi akü kullanıyor? ne marka akü tavsiye edersiniz?

vurdurmakla en buyuk hatayi yapiyorsunuz.
yuksek amper kullanirsaniz cok daha verimli olur hersey.