► ASTRA G CRUİSE CONTROL Montaj (Resimli Anlatım)

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
cengiz bey merhaba bende 2004 astra 1.6 enjoy HB var resimde gösterdiğiniz gibi CRUİSE CONTROL VE CULUTCH SWICH UCLARI MEVCUT BİRDE ORJİNAL TYP kullanıyorum bu durumda napmam gerektigini acıklarsanız memnun olurum şimdiden teşekkür ederim

soketler varsa iç tesisatınınz hazırdır.
Ama motor tesisatının da tam olması gerekir.
Motor tesisatınız da tamsa kol ve müşür takılıp pogramlanması ile sistemi kullanmaya başlyabilirsiniz.
motor tesisatınız yoksa çekilmesi gerekir.

S

Sertan_c

Bilgi Girilmemiş
motor kodun X ile başliyorlarsa haklılar. ama Z ile başliyor ve takilmiyor diyorlarsa bi daha o servise gitme :)
x ile de başlasa z ile de başlasa haksızlar,
her ikisine de takılabilir, sadece işçilik ve malzeme farkı olur,
ama takılamaz demek tamamen yanlıştır...

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
evet haklısın abı takılır cengız abı ılham vermeseydı ben bıle taktıramazdım cengız abı benı gaza verdı başardık teşekkurler cengız abı :D

canım opelim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
cengizbey motor tessisatınında var olup olmadıgını anlamamız mümkünmü

Webeffect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tabikide X motorada takiliyor. ama oyle bir masraf çikiyor ki. hiç bir kullanıcı CC için bu kadar masraf yapmaz oluyor..

ama adamların esnaflıgı kötü bi kere.. saygı yok. müşteri memnuniyeti yok..

S

Sertan_c

Bilgi Girilmemiş
tabikide X motorada takiliyor. ama oyle bir masraf çikiyor ki. hiç bir kullanıcı CC için bu kadar masraf yapmaz oluyor..

ama adamların esnaflıgı kötü bi kere.. saygı yok. müşteri memnuniyeti yok..
Z motor için ne kadar çıkar masraf bilmiyorum net olarak sanırım 200 e yakın ama x için de herşey dahil 290-300 lira tutuyor, parça, montaj, aktif etme falan... arada 100 lira bile fark etmez hemen hemen... o kadar da abartı bir fark yok yani...
son söylediklerinde tamamen haklısın %99 öyle, ama %1 de olsa var ve allah herkesi onlarla karşılaştırsın...

dandan06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
200 Tl ye maloluyor diyorsunuz cruise control, bende de 2001 edition var taktırmak istiyorum ankaraya gidince.Peki yol bilgisayarı da aktırmak istiyorum, o ne kadardır ki?
Bir de merak ettiğim şey şu, yol bilgisayarı olmayınca cruise cntrolde hızı nerden görebiliriz?

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
200 Tl ye maloluyor diyorsunuz cruise control, bende de 2001 edition var taktırmak istiyorum ankaraya gidince.Peki yol bilgisayarı da aktırmak istiyorum, o ne kadardır ki?
Bir de merak ettiğim şey şu, yol bilgisayarı olmayınca cruise cntrolde hızı nerden görebiliriz?
yol bılgısayarınada gırcem edıtıonun bı bölumunde yok aynı dert bende de var cruse kullanıyorum sorun olmuyor ılla yol bıgısayarı olcak dıye bı kayde yok suratını sabıtlıyosun olay bıtıyor