► ASTRA G CRUİSE CONTROL Montaj (Resimli Anlatım)

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
arkadaslar aracım astra g. Bunu balıkesirde tınaz'a sordugumda 450TL gibi bi rakam verdiler tesisat olmadıgı içinmiş. Kendim yapamam cünkü bidaha toplayamam arabayı:) Bursadan yada balıkesirden yapan arkadaslar varsa yardımcı olablrmsnz
yalova yolundakı neskarda servıs sorumlusu adnan alver var ben gecen sene orda yaptırdım selamımı soyle ılgılenır

ahmet05

Kayıtlı Kullanıcı
10-Balıkesir
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar ben x120 soketindeki 20 nolu ucun ölçümü sonucu +12 vdc göremedim.beyinde uç dolu x120de de dolu kontak açık o şekilde ölçtüm. ddevamlılık ölçtüğümde switch çalışıyor.

ahmet05

Kayıtlı Kullanıcı
10-Balıkesir
Siteyi ziyaret et
tüm yardım eden arkadaşlara özellikle mokia ya çok teşşekkür ederim.azmettim yaptım ve oldu benimde bir cruise controlüm var artık.op-com gerçekten kolay kullanıma sahip bir cihaz programladım oldu.yardıma ihtiyacı olan arkadaşlara z16e motor sahipli ise yardımcı olurum.yerim amasya/merzifon
op-com cihazı da var bilginize.

ahmet05

Kayıtlı Kullanıcı
10-Balıkesir
Siteyi ziyaret et
bu arada park sensörü takmak isteyen ve orjinal anahtardan 2.basmada cam kaldırmada yardım isteyen arkadaşlarada yardım edilir.

cakoba

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mrb cengiz abi 2004 astra g aracım var. Cruise kontrol taktırmak istiyorum.Forumda yazdıklarını okudum ama uygulaması pek kolay şeyler değil.Aracımı servise götürdüm sabitliyici için herşey hazırmış birtek kol ve elektronik gaz pedalı takılacakmış.bunlar için 200 tl istediler.Biraz çok geldi açıkcası.direksiyondaki radyo tuşlarını kullanmıyorum ayrı bir teyp var. Cruise controlü istanbulda yaptırabileceğim bir yer varmıdır?

Webeffect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mrb cengiz abi 2004 astra g aracım var. Cruise kontrol taktırmak istiyorum.Forumda yazdıklarını okudum ama uygulaması pek kolay şeyler değil.Aracımı servise götürdüm sabitliyici için herşey hazırmış birtek kol ve elektronik gaz pedalı takılacakmış.bunlar için 200 tl istediler.Biraz çok geldi açıkcası.direksiyondaki radyo tuşlarını kullanmıyorum ayrı bir teyp var. Cruise controlü istanbulda yaptırabileceğim bir yer varmıdır?

200 TL ortalama bi fiyat. 250 300e taktıranlar oldu forumda. Özel bir serviste dahada ucuza halledebilrisiniz. Ama muhtemelen CCden anlayan servis bulamayacaksınız.
Tesisat vs herşey hazırken bence yazık olur teyp tuşlarını kullanmak. Karar sizin tabi.

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
200 cok ıyı fıyat bana 200 250 ne buldu 1,5 sene önce meşakatlı iş kımının tesısatı olmuyor kımının oluyor yarım kımınınde hıc olmuyor bence yaptırın o paraya gayet ıyı ;)

adamson

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar 2002 1.6 sw comfort aracıma taktırmak istiyorum ankara'da takan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.taktırabileceğimiz bir yer var mı kaça takarlar yardımlarınızı bekliyorum.

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
arkadaşlar 2002 1.6 sw comfort aracıma taktırmak istiyorum ankara'da takan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.taktırabileceğimiz bir yer var mı kaça takarlar yardımlarınızı bekliyorum.
ankarada ethem bozkurt abımız var sana yardımcı olur yonlendırır senı ;)