Astra G Gösterge LED çalışması VİDEO

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan MOKIA
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
cengiz benim arabanın klima panelinin içi böyle değil. bunla hiç alakası yok.. hiç devreyi felan görmeden led yaptım ben...

cengiz benim arabanın klima panelinin içi böyle değil. bunla hiç alakası yok.. hiç devreyi felan görmeden led yaptım ben...

Klima üniteleri behr ve delphi olmak üzere 2 tip. Genelde piyasadaki çogu üsteki videodaki delphi modeli. Seninki de benimki gibi behr dir.

süper olmuş aynısını işi bilen birine yaptırmak istiyorum ben kaça patlar bize acaba?

Klima üniteleri behr ve delphi olmak üzere 2 tip. Genelde piyasadaki çogu üsteki videodaki delphi modeli. Seninki de benimki gibi behr dir.
hangisi daha iyi??
bu farkı neye göre belirlemişler. yani behr'leri şu seriye delphi'leri bu seriye gibi bi ayrım varmı???

hangisi daha iyi??
bu farkı neye göre belirlemişler. yani behr'leri şu seriye delphi'leri bu seriye gibi bi ayrım varmı???

Hangi serilerde var bilmiyorum ama benim gördüğüm kadarı ile behr daha kaliteli. İç kapak mekanizmasıda farklı, o kronik iç dış hava sirkülasyon arızası verenler, kapagı kıranlar delphi.

Cengiz Abi nasıl yapcaz:)

Ama en pratik nasıl yaparız onu düşünmek lazım.
video var ama uygulama resimleri veya anlatımı yok.
Fikri olanlar yazsın
bana en pratik beyaz led ve ibre altına renkli filiğran eklemek geldi ama farklı ne yapılabilir

attachment.php
aşağıdaki gibi led kullanmış sanırım...
needlekitinstall1fj6.jpg

needlekitinstall2yy0.jpg
needlekitinstall6ux0.jpg

Geri