Astra g kol dayama

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan selocan77
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
S

selocan77

Bilgi Girilmemiş
Dün opel garajdan kol dayama aldım.Herhengi bir delme filan yok.Orta küllüğün üstündeki boşluğa yerleştiriliyor.Gayette güzel oldu.Oynama yok herkese tavsiye ederim.

hayırlı olsun ama resim koyarsanız astra sahibi üyelerimiz fikir edinmis olurlar..

Hemen ekliyorum.Fiyatı 137 ytl.5 taksit yaptı Hakan Bey sağolsun.

Fotoğraf makinası arızalı olduğundan cep tlf ile çektim.Umarım iyi çıkmıştır.

Ekli dosyalar

• Görüntü011.webp
    Görüntü011.webp
    43.9 KB · Görüntüleme: 548
  • Görüntü013.webp
    Görüntü013.webp
    32.1 KB · Görüntüleme: 439
  • Görüntü014.webp
    Görüntü014.webp
    31.2 KB · Görüntüleme: 425
  • Görüntü010.webp
    Görüntü010.webp
    41.2 KB · Görüntüleme: 416
Bu aletin aynısını opel servisinde görmüştüm fiyatı 250 ytl civarındaydı.Montajı çok basit oldu.Zaten kol dayama boşluğu olduğu için oraya monte edildi,delme, kırma yok ve çok sağlam oldu yalnızca 4 tane küçük süngerli batı vardı onları bir kenarına yapıştırdık.Ve oturttuk.Gayet sağlam oldu.

çok şık olmuş beğendim. delik olmaması da iyi.

ama ben hem böyle şık hem de kullanışlı bişi arıyorum. en az önde bi tane bardaklık olmasını istiyorum. bakıyorum piyasadaki bardaklıklı kolçaklara, şahine bile yakıştıramıyorum takmaya, opele hayatta takmam. şık olanlar var ama bardaklık da lazım hani...

varmıydı opel garajda başka model? veya başka yerlerde aradığım özelliklerde kolçak bileniniz var mı?

çok şık olmuş beğendim. delik olmaması da iyi.

ama ben hem böyle şık hem de kullanışlı bişi arıyorum. en az önde bi tane bardaklık olmasını istiyorum. bakıyorum piyasadaki bardaklıklı kolçaklara, şahine bile yakıştıramıyorum takmaya, opele hayatta takmam. şık olanlar var ama bardaklık da lazım hani...

varmıydı opel garajda başka model? veya başka yerlerde aradığım özelliklerde kolçak bileniniz var mı?

Başka model yoktu.Zaten bu da tek kalmıştı,getirttiler.

Geri