astra g lastik seçimi

dejaay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
10 opel varsa 8 ininde üzerinde michelin lastik vardır. Özellikle dikkat ederim, bakarım dediğim gibi çoğunda michelin var.

15 gün önce ben de araştırmalarım sonucu michelin saver'e karar verdim. bundan öncekili lastiklerimde michelin energydi. Memnun olduğum için tekrardan michelin saver aldım. Şu an için bir sıkıntım yok.
Tanesini 145 ytlye aldım. (Peşin fiyatı) 1 senelik de michelin yol yardımı var. Çekme, tamir, değişim..vs hepsi ücretsiz. Baya bi yol yardımında bulunuyorlar. Broşür ve üyelik kartı var. Ordan okursun. Tavsiye ederim.

geographer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben BFgoodrich kullanıyorum tavsiye ederim

ekremcan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2. sanayiden turanza er300 aldım geçen ay, lastikler oldukça iyi tavsiye ederim... ama hala kask termosu göndermediler :D

bektas_butun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yani burdan anlaşılacak tüm lastikler iyi. kötü lastik yok. :) :)
bende de michelin enerji saver var. bi zararını görmedim.

Keepwalking

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
michelin energy

blackangel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2. sanayiden turanza er300 aldım geçen ay, lastikler oldukça iyi tavsiye ederim... ama hala kask termosu göndermediler :D

tam adresi verirsen bizde oradan alalım,fiyatı nedir

roviss

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.ismailsu.com
Michelin'den şaşmayın derim. O yollar kaymak gibi geliyor insana. Bence bir numara...

moonwalker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bu lastiklerin birbirinden öyle aman aman diyeceğimiz farkları yok. Bir kere bu firmalar çok çeşitli uluslarası standartlara göre üretim yapıyorlar. Ve hepsi de bu standartları sağlayıp belge almak zorundalar ve en az 2 yıl garanti veriyorlar. Bir lastik de ortalama 45 bin km gidiyor. Kaldı ki ithal lastikler Sanayi Bakanlığı ve Dış Ticaret ve Gümrük Müsteşarlığının iznine ve denetimine tabi yani fason kalitesiz lastikleri ithal etmek de mümkün değil. Sonuçta pahalı lastiğe iki kat para vererek sadece onların reklam giderlerini karşılıyorsunuz. Almayın bakın nasıl fiyatları indirecekler.

S

selocan77

Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar bu lastiklerin birbirinden öyle aman aman diyeceğimiz farkları yok. Bir kere bu firmalar çok çeşitli uluslarası standartlara göre üretim yapıyorlar. Ve hepsi de bu standartları sağlayıp belge almak zorundalar ve en az 2 yıl garanti veriyorlar. Bir lastik de ortalama 45 bin km gidiyor. Kaldı ki ithal lastikler Sanayi Bakanlığı ve Dış Ticaret ve Gümrük Müsteşarlığının iznine ve denetimine tabi yani fason kalitesiz lastikleri ithal etmek de mümkün değil. Sonuçta pahalı lastiğe iki kat para vererek sadece onların reklam giderlerini karşılıyorsunuz. Almayın bakın nasıl fiyatları indirecekler.

Standartlar olabilir.Sonuçta TSE diye bir kurum var.Ancak yol tutuş,ses yapma,hızlanma vs konulardaki ufak! farklılıklar belirleyicidir.