astra g niz ne kadar yakıyor

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
hayırlısı olur inşallah ama bı cözumu mutlaka vardır bence pes etme derım

Bulamadık Sefa kardeşim çözüm belli araç konusunda karar verdim dizel bir araç alacağım hundai i30 sw alacağım. Bana uzun araç lazım :) sedan yada diğerlerine bindiğim de rahat edemiyorum :)

sefauner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bulamadık Sefa kardeşim çözüm belli araç konusunda karar verdim dizel bir araç alacağım hundai i30 sw alacağım. Bana uzun araç lazım :) sedan yada diğerlerine bindiğim de rahat edemiyorum :)
güzel secım sımdıden hayırlı olsun ancak hundaiye gecınce bızı unutmazsın umarım

echoes

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dizel abi dizel, yok tüpün ayarı kaçtı yok karıştırıcı bozuldu, yok enjektörler şıkırdadı
zaten belirli periyodlarda bunlara yaptığın masraf, o aradaki zamanda dizel yakıta ödediğin paraya eşit :)

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
dizel abi dizel, yok tüpün ayarı kaçtı yok karıştırıcı bozuldu, yok enjektörler şıkırdadı
zaten belirli periyodlarda bunlara yaptığın masraf, o aradaki zamanda dizel yakıta ödediğin paraya eşit :)

Sürekli binici için evet doğrudur ama benim yılda yapacağım km 10 000 anca onu da sizin memlekete yaparım. Sakarya, oradan Karasu, oradan Akçakoca, Maden deresi, Melen Ağzı, Poyrazlar, Mongoz :) saklı göl... ;) o yüzden pek sanmam ki sorun çıksın ;) zaten beş yıllda bir hakkım var satarım yenisini alırım :) ÖTV ödemiyorum.

echoes

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Nadir abi nededin öyle yaa zaten özledim oraları :) doğrudur abi kullanımın öyleyse eğer...

echoes

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:) sorma abi nezamandır gidicem gidicem kıpırdayamadık bitürlü biyere. nerelisin abi aslen?

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
:) sorma abi nezamandır gidicem gidicem kıpırdayamadık bitürlü biyere. nerelisin abi aslen?

Aslen Kırşehir Kaman... ama işimden dolayı 13 yıldır Ankara'dayım. Ben seni memleketinde sanıyordum :)

Arkadaşın konusunun da canına okuduk hakkını helal eylesin artık :)