astra g niz ne kadar yakıyor

echoes

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu arada Ahmet kardeşim aracın 1.6 twinport astra benzinde km'de 40 kuruş normal. oda twinport ( çift çıkışlı ) olduğu için böyle. bizimki gibi normal 1.6 olsa o rakamları ararsın, onun için aracında sıkıntı arama, kazasız belasız inş. ha unutmadan yinede lpg falan taktırmak istersen twinport sa aracın her usta beceremez onu haberin olsun. manifold montajında onun belirli bi açısı var, düşünürsen bu detayı araştırmanı tavsiye ederim...

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
ben memleketimdeyim abi zaten :) memleketimdeyken gidemedim yani :D

Buyur buradan yak :kop::kop::kop: ben onca km yapıyorum geliyorum sen dibinde gitmiyorsun :)

Nasip olursa Nisan ayında yine Poyrazlar da mangalı yakar Semaver de çayımı yudumlarım... bu arada sanırım Kasım Paşa idi yol üzerinde köftecinin adı :) adamı es geçmek olmaz ;)

echoes

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kazımpaşa abi. oraya gidersen zaten benim çok yakınımdan geçiceksin. oanki ortamın müsait olursa önceden haber verde bende geleyim tanışalım abi :)

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selamın aleyküm astracı abiler :)

bende nadir abiy i arıyorum diyom ki nerede :)

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Kazımpaşa abi. oraya gidersen zaten benim çok yakınımdan geçiceksin. oanki ortamın müsait olursa önceden haber verde bende geleyim tanışalım abi :)

Adam kıyak köfte yapıyor ama :) her geldiğimde kesin uğrarım :) :sulanma: