astra g ön ve arka tampon düzleştirme..?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan 34BLR45
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
ben istanbulda sem tuning den fiyat aldım ama karasızım yaptırsam mı garanti veriyolar sadece ön tampon boya hariç 150 civarı dedi.

bu işi yapmak çok kolay fakat herkesin yapmasıyla olacak iş deil arkadaşlar adam bi sallama iş yaptığında ileride çatlar veya arabanın basak biyere en ufak bi temasında catlama yapar atar hemen oda bi işe yaramaz işini temiz yapan bi usta lazımsadece....

ben istanbulda sem tuning den fiyat aldım ama karasızım yaptırsam mı garanti veriyolar sadece ön tampon boya hariç 150 civarı dedi.

garanti veriyorsa ve illa yaptırmak istiyorsanız bence yaptırın..

çünkü yapılan yorumlarda, çatlak ve düzgün yapılamama şikayetleri var.. ama dediğiniz gibi Sem Tuning garanti veriyorsa, bence yaptırın..

eski vectramda yaptırmıstım bu olayı ne kadarda 1.sınıf yapılsada en ufak bi tık demede o yaptırdıgın yer boydan boya çatlio bırak bi arabanın dokunmasını tanpona biri yaslansın o esnemede bile çatladı 6.kere yaptırdım cok dikkatli kullanıyorum ama dışarıdaki insanlarımız senin kadar dikkatli değil :( benimkinide garantili yaptılar 1.sınıf işçilikle dediğim gibi 6 kere yeniden yapıldı bıktım artık her çatladığında 2-3 gün yatio araba bu sefer tanponu bırakıp arabayı alıosun araba hiç biseye benzemio 2-3 kere polis çevirdi sanki araba çalıntıymış gibi görüo polisler yani kardes rezellik resmen bu anllatıklarımı göze aliosan yaptır ama beni dinlersen hiç bulaşma

zaten vaz caydım.:D bertone tampon en güzeli ama yok

bende düşünüyorum bizim mahalleder kaportacı mustafa abi var acaba bu işin altından kalkabilirmi adam yılların kaportacısı ben yarın bi görüşüyüm en iyisi

Peki arkadslar sole bisi olbilirmi oralari macunla doldurtun zimparasini yaptirtin ama boya yaptirtmayin tamponu komple giydirme yaptirtin taksilere yapiolar ya hani ayni onun gibi ne catlama olur ne atma hic biside olmaz bence

Geri