Astra G Sahipleri Buraya

Saol orkun iyi diyelim iyi olalım... güzel bir pazar tatili daha geride kaldı işte, daha ne olsun.. :S

sen nasılsın? ne var ne yok? Astran nasıl, keyfi yerinde mi??

Saol orkun iyi diyelim iyi olalım... güzel bir pazar tatili daha geride kaldı işte, daha ne olsun.. :S

sen nasılsın? ne var ne yok? Astran nasıl, keyfi yerinde mi??

iyim abi nolsun hamam aynı tas aynı hesabı :p

Burak Astradakide hoş ama vectra şekil olmuş cidden;)

burak sen kafayı taktın bu borbetlere, alıcaksın anlaşılan, dönüşün yok.. :)

bı takalım begenmessem cıkartırım hoşuma gıttı butce olsa momo gtr 17 ınc alıcam da böyle bır borbet fırsatı gectı elıme degerlendırıyım dıyom :D

iyi geceler beyler burak aman diyim bunlar ne ya bence hiç hoş durmuyo senin jantlar 10 numara bence bunlara 10 basar biraz bekle gtr al derim değiştirceksen illa benim gözüme her geçen gün dahada güzel geliyo benim jantlar arabayıda özlemiştim bi kaç gündür hiç göremiyodum garajdan çıkartmadım bide şehir dışı seyahatler falan dün bugün acısını çıkarttım :) burak herzaman beklerim ben buralardayım yanlız salı günü antalyaya gitcem gitmezsem görüşürüz geldiğin zaman araman yeterli numaramı verim sana ok ;) ümit abi hayırdır sendemi jant alıyosun :)

sagol samet jantlar offsetlı surtucek buyuk ıhtımal olmıcak bakınıyorum sımdılık belkı daha ıyılerı denk gelır ;)

momo gtr ler ne kadar ki? 1400 lira falan biliyorum ben bence bekle biras daha gtr al derim yinede :)

Geri