Astra G Sahipleri Buraya

hayırlı akşamlar millet ümit abi alırsın inş. abi ya bende aldım şimdi yay alcam inş. ilerde biras borçları bitireyim :)

alacaklar bitmiyo ki samet böle de yaa.. onu alıyosun tamamlamak için başka bişey, e onu da tamamlasın diye başka bişey.. :D bitmez bu askerlik bitmeeezzz... :D

onuda doğru diyon be abi jant lastik aldık şimdi yaysız olmaz diyoruz hava filtresi aldık egsozsuz olmaz diyoruz :D angel aldım xenon almam lazım dyorum :D

bu hastalık gibi, şunuda aldıktan sonra tamam başka bişey kalmıyor dedikçe aslında daha yeni başlamışcasını heves sarıyor, allah sonumuzu hayır etsin :)

amin amin bakalım nereye kadar gitcez bizde ama ben sadelikten yanayım fazla bişi yapmicam :D

lastik, jant, egzos, angel, xenon vs.. bunların parasını kenara atıp aracını satıp üzerine eklesen birazcık ta segment atlıycaksın nerdeyse samet, lpg yi de ekle buna.. ;)

doğru diyosun abi :) 1750 jant lastik 250 angel 990 tüp artı işletme işlemleri :) şimdiden 3 binlira oldu bile ee yay alcam dyorum xenon alcam diyorum onlarda en az 500 lira 3500 lira oldu arabayı satsaydım 19 a 20 ye 3500 lira ekleseydim 23 e megane dizel alabilirdim yada opel astra h kasa belki düşese getirebilirsem :D

Geri