Astra G Sahipleri Buraya

bı xenon yapmak ıcın ılla angel eyesmı lazım

s.a. millet aile arabası tabi ondan ama hem şekli itibariyle hemde rahatlığıyla çok güzel bi araç kardeşim ondan tutuldu bizdede gazlicak kimse yoktur heralde herkez bilinçli kişiler kimsenin niyeti o değil buluşmadaki amaç muhabbet tanışmak.

saolasın burak yazık oldu ya ama fazla bişey yok ALLAHTAN korktuğum kadar.

göksun xenon oluyo bizim araçlara angel olmasına gerek yok illa kitini beynini yani farın dışına takıyolar bende alıcam haftaya

aynen çok rahat bi araba ama çokta tehliyeli o gün cevre yolunda 160'ı gördüm ama direksiyonu biraz sarssam taklalara gelicem o kadar yani çok acaip bişi :D bende daha başlıyamadım bakalım alıcam ama eğer olursa ilk angel ve xenon almayı düşünüyorum yada ses sistemi olucak ilk önce hayırlısı ne olur bilinmez :D
bir sorum olucak slincerli eksozlar var biliyorsunuz bunlardan alsam nasıl olur muayeneden geçmiyor falan diyorlar nasıl olucak o fikir almak istedim eksoz ucu için eksozu kestiremem ben normalide çok anormal duruyor :D fikirlerinizi bekliyorum..

kardeşim artık opell kesmıyor bmv bakıyorum önumuzdekı sene ne olur bılmem:)
borcları temızlemek lazım :)

olsun gonuller bir olsun :)
kesmiyor demissin ya hiz olarak kesmiyor diyosan e30 325 330 a vercegin paranin daha azi ile astra f gsi i turbolarsin daha hizli gider..yalniz tabiiki bmw nin arkadas itisin verdigi hazzi vermez maalesef...

kalite olarak diyosan da... haklisin

insallah istedigin gibi olur :)

Pek uğrayamıyorum herkese selamlar epeydir görüşemedik (:
Aracın son halleri. Epeydir fotolar duruyor ancak koyabildim işlerim yoğun. Jantları alıyorum yakında. Bakalım ondan sonra panjurla beraber nasıl duracak.
dsc05467l.jpg

dsc05478.jpg

dsc05481.jpg

Son düzenleme:
selam garaj..

fotoğrafta okla işaretlediğim tavan çıtasını nerde bulabileceğim ve fiyatı konusunda bilgisi olan var mı acaba??

fotoraf069.jpg

arda abi hoşgeldin yoksun bayadır araban süper abi ne denilebilirki rengi falan süper bide jant lastik alsan dahada güzel olur abi ince yanak lastik al bide momo gtr tamamlar arabanı ;)

Geri