Astra G Sahipleri Buraya

slmlar millet burdurdayım şimdide :d akşam yola çıkıcam inş. dönücem istanbula ammada gezdim hea :D arda abi banada bu jantın ikinci elini vercekti kuzenin arkadaşı ama 5 bijon die alamamıştım güzel jant ama siyah arabayı biras boğuyo kötü oluyo sanki yinede sen bilirsin ama güzel jant ;) hayırlısı olsun
Samet bu 4 x 100 yanlış gördün sanırım.. Daha hoş bi jant bulamadım araca uygun varsa tavsiye bakarım..

hayirlı pazarlar bu aralar yoktum 2,3 gun taş duşuruyorum cok şukur agrım azaldı allah kımsenın başına vermesın ıgne yıye yıye delık deşik olduk:(
konik guzelde bu model replıkalari boyaları atıyor ya bı zaman sonra ıyı dusun derım ;)
Kardeşim geçmiş olsun öncelikle. Replika olup olmadığını anlamam için ufak püf noktalar var mı? Jant'ı gördüm ben replika gibi durmuyor ama eğer replika ise bile replikanın kralıymış demekki :rolleyes:
Başka tavsiye varsa alabilirim.

astraya kalite bi jant

attachment.php

hayirlı pazarlar bu aralar yoktum 2,3 gun taş duşuruyorum cok şukur agrım azaldı allah kımsenın başına vermesın ıgne yıye yıye delık deşik olduk:(
konik guzelde bu model replıkalari boyaları atıyor ya bı zaman sonra ıyı dusun derım ;)

gecmis olsun Burak..
kendine cok iyi bak dostum.. iyiles cabuk..:)
en kotu gunun boyle olsun dostum...

arda abi tek bi jant var önerebileceğim momo gtr ben kendi jantlarımıda çok seviyorum çok güzel duruyo senin bileceğin iş tabi yinede

burak geçmiş olsun ALLAH bidaha vermesin başına böyle ağrı sızı çok kötü bişey olduğunu duymuştum :(

Gecmis olsuN aga

garajda kimse yok yine sessiz sakin kalmış

xenon alıcam ucuz biyer varmı istanbul anadolu yakasında bildiğiniz 130 liraya var c tech marka 8000 k balastıyla beraber kit halinde ama montajada 20 lira falan alıyolar

Merhaba garaj nasil gidiyor bakalim ne zamandan beri giremiyorum geri kaldim biraz :D
ugrasiyoruz ayni hersey siz nasilsiniz..

bu arada kafami cok karistirdilar angel alma farlari karart dediler kafam cok karisti fikiiiiiiiirrrr...

Geri