Astra G Sahipleri Buraya

babamı da astracı yaptım.
img0013bs.jpg

slm beyler astra f nin rahatlığını sürüç keyfini bilmiyorum ama astra g gerçekten süper bi sürüç keyfi olan araç çok araba kullandım renault ford nissan fiat hyundai ama hiç biri astradan aldığım zevki vermedi bana uzun yoldada rahat yormuyo araba 2001 model benimki sanayiye yolda kalıpda gitmedim yada ne bilim bi arızam hiç olmadı çok şükür bugüne kadar (ALLAH nazarlardan saklasın :) )

slm beyler astra f nin rahatlığını sürüç keyfini bilmiyorum ama astra g gerçekten süper bi sürüç keyfi olan araç çok araba kullandım renault ford nissan fiat hyundai ama hiç biri astradan aldığım zevki vermedi bana uzun yoldada rahat yormuyo araba 2001 model benimki sanayiye yolda kalıpda gitmedim yada ne bilim bi arızam hiç olmadı çok şükür bugüne kadar (ALLAH nazarlardan saklasın :) )
sanırım sigortaların atmıştı bi zamanlar kadran falan çalışmıyodu:D

sadece elektrik sorunum oldu 2 3 defa birinde sigortalar atmış 5 liraya yaptı usta birinde sinyallerin beyni yanmış 150 liraya yaptılar ustalık dahil serviste bide sol sinyal lambası kesmişti geçen gün 5 liraya onuda yaptırdım başka sorunum olmadı ALLAHA şükür :D ama dün sahilde kaldım akü bitti :D nazar değiyo nazarlık takcam egsoza bitane :D

sadece elektrik sorunum oldu 2 3 defa birinde sigortalar atmış 5 liraya yaptı usta birinde sinyallerin beyni yanmış 150 liraya yaptılar ustalık dahil serviste bide sol sinyal lambası kesmişti geçen gün 5 liraya onuda yaptırdım başka sorunum olmadı ALLAHA şükür :D ama dün sahilde kaldım akü bitti :D nazar değiyo nazarlık takcam egsoza bitane :D
sana yemın edıyorum ya angell farları 3 kere söktum ledlerı degıstım farın camını ac kapa yapıştır gına geldı bugun sabah ışten cıktım gececıyım yemınlen şımdı takıcam arabama + 3 gun önce alarmım arızalandı dun garantıde yapıldı ıstanbuldan geldı taktım daha beter oldu caldımı susmuyor dun kalayladım ıstanbuldakı servısı altrafı kerametı 40 tl alarmım ıcın 40 tl masraf ettım söylendım degıstırıp sıze göndericez dedıler bugun kargo yaptım kargo parasını verdım anam bı baktım cebımde para kkalmamış yayan evın yolunu tuttum 3 km yuru allah yuru bı aksılık nazar aldı benı bunada şukur ama canım sıkılıyo böyle durumlarda bende nazar boncugu alıcam bes böyuk asıcam tampona :D:D

hep beraber açalım en iyisi neyse herkeze hayırlı cumalar ben kaçar namaza dua edeyim biras arabama bişi olmasın :D :D :D

Geri