Astra G Sahipleri Buraya

iyi geceler beyler 4 gündür yokum memlekete gittik daha yeni geldim 1740 km yol yapmışım 275 liralık gaz aldım şuan 150 200 km daha gider araçtaki gazla nasıl sizce? bu arada hızım istanbuldan boluya kadar 180 190 en aşağı 160 dı :D boludan sonra tokata kadar 140 120 arası geri dönüşte 120 100 adapazarından sonra 140 150 160 :D

km de yaklaşık 14-15 krş a gelir samet, bu da bence normal.. ben hafta sonu balıkesir-bursa gittim geldim, 140-150 km/h. falan gittim, 16 krş yaktı km de..

iyi yakmış abi çok değil yani bende boluya kadar 160 dan aşağı düşmedim hiç 180 190 gittim sonrada 140 150 iyi gibi bencede

bende hesaplamıştım ama hatırlamıyorum ama çok fazla yakıyordu benimki baktırıcam ona bu arada anfi aldım edison 1000a Eskişehirden 195 liraya nasıl sizce anfiyle kicker L7 besliyormus ondan öncede sound magus besmeliş fazlada yormamış bass kontrol cihazınıda aldım bedavaya tanıdık diye...

mrb arkadaşlar.. Aynı konuyu self servis bölümünde de açtım ama burda size de sorayım dedim;

Astra G nin ön far park ampüllerini değiştirmek için farı komple çıkarmak, farı çıkarmak için de tamponu sökmek gerekir mi? ya da farı komple sökmeden kaputu kaldırım içerden ampülü değiştirebilirmiyiz??

abi ben parkları değiştirdim mavi yaptım eğer onu diyorsan kaputtan yapılıyor orda bi soketi var onu çıkarıp yapabilirsin zor bişi değil yani...Edison 1000a anfi aldım nasıldır bunu beslicek bi woofer bulmam gerekiyor bunun için acil YARDIM...

meraba beyler günaydın ümit abi gerek yok tamponu sökmeye kaputu aç ordan oluyo ampül gözüküyo zaten kılıfını çıkartınca ;)

mrb arkadaşlar.. Aynı konuyu self servis bölümünde de açtım ama burda size de sorayım dedim;

Astra G nin ön far park ampüllerini değiştirmek için farı komple çıkarmak, farı çıkarmak için de tamponu sökmek gerekir mi? ya da farı komple sökmeden kaputu kaldırım içerden ampülü değiştirebilirmiyiz??

saolun arkadaşlar, deniycem bakalım şimdi çıkınca bankadan.. umarım ulaşabilirim ampüle.. :D

Geri