Astra G Sahipleri Buraya

3,5 luk ıdeal cok tatlı oluyor aama suspansyon kalmıyor yanlız virajlara korkmadan gırıyorsun :D

Samet, tanıştığıma tekrar memnun oldum kardeşim.

bende memnun oldum sen gelmeden yanından geçtim arabayla durdum biras baktım içinde olmadığını görünce jantlarına epeyce baktım arkamdan araba gelince devam ettim sonrada iki araba önüne park ettim arabanın yanına geldim tam o sırada indin sende köşeyi döndükten sonrada sesi geldi zaten arabanın harbiden süper teknosanın ilerisindeydim sesi çok iyi geldi :)

arda abi hayırlı olsun abi resimleri atda bizde görelim jantlarını bizden saklama sakın :) bende yay alıcam ama kendimi doğrultamadım bi durumu düzelteyim ilk işim yay almak

arkadaşlar siteye yeni üye olmamla birlikte opel aracımıda yeni aldım aracın üstündeki orjinal bertone jantlarım ve lastiklerim satılık lastiklerim sıfırdır daha bıyıkları üstünde ilgilenen arkadaşlar varsa görüşebiliriz

bende memnun oldum sen gelmeden yanından geçtim arabayla durdum biras baktım içinde olmadığını görünce jantlarına epeyce baktım arkamdan araba gelince devam ettim sonrada iki araba önüne park ettim arabanın yanına geldim tam o sırada indin sende köşeyi döndükten sonrada sesi geldi zaten arabanın harbiden süper teknosanın ilerisindeydim sesi çok iyi geldi :)

:)

Evet senin arabayı gördüm park halinde. Temiz tut arabanı :)

Merhabalar..:D
Muhabbet baya koyulaşmış ya :)
nasılsınız iyimisiniz nasıl gidiyor..
Hayırlı olsun abi jantların güle güle kullan inş.
stop bende düşünüyorum burak abi eğer satarsan uygun fiyatta düşünürüm...
Opel Astra G için Stopdan haric logosuz ön panjur angel düşünüyorum satan varsa uygun fiyata temiz sorunsuz haber verirseniz çok sevinirim...

Son düzenleme:
Geri