Astra G Sahipleri Buraya

Merhabalar..:D
Muhabbet baya koyulaşmış ya :)
nasılsınız iyimisiniz nasıl gidiyor..
Hayırlı olsun abi jantların güle güle kullan inş.
stop bende düşünüyorum burak abi eğer satarsan uygun fiyatta düşünürüm...
Opel Astra G için Stopdan haric logosuz ön panjur angel düşünüyorum satan varsa uygun fiyata temiz sorunsuz haber verirseniz çok sevinirim...

Slm Burak,
acele etmezsen 17 aralik gibi iki istedigini ikinci el olarak verebilirim.
Fiyat daha yok 1 hafta oncesi soylerim.
Panjur irmscher olabilir.
Stopta ledlilerden..

Slm Burak,
acele etmezsen 17 aralik gibi iki istedigini ikinci el olarak verebilirim.
Fiyat daha yok 1 hafta oncesi soylerim.
Panjur irmscher olabilir.
Stopta ledlilerden..

irmcher panjurun fiyatı belli olduğunda burak almazsa bende düşünebilirim ikinci el panjur istemiyodum ama irmcher veya steinmetz olursa ikinci elde olabilir :D özellikle irmcher

olur abi fiyat söylersin bana uygun bişi olursa düşünürüm samet abidende angelleri alırım tamam işte :D

benımde leon desenlı bal peteklı fıber panjuru satmaya dusunuyorum ve ledlı stopları satıcam uygun fıyata verıcem burak tam karar verıyım ;)

hayırdır burak satıcanmı yoksa astrayı ? e 30 falanmı girdi kanına :d
aga bende far stop herzman yedekte vardır ben alırken cıft cıft alıyodum sımdı butce kısıtlaninca şuanlık satıyorum:sorry:
640 lıra maaş neye yetsin kardeşim hesapta renonun koltuk kalıtecısıyız :(

çift çift ne güzel ya biz bitanesini almak için yırtınıyoz sen çift çift gidiyon panjuru ne kadara verirsin :D

ledlı stoplara 160 tl farların camın bıtımnde hıfı catlak var tamır edıldı kazada tampon catlattı anlaşılmıyor görunumde
panjura 80 dıyorum el emegı var bal petegı desenlı bursayı altus ettim zor buldum :D

hmm bakalım irmscher düşünüyorum eğer olmazsa seninkini alırım ama biras paralanınca şuan züğürtüm baya bi :d

parayı buldummu irmscher alıcam acelem yok 250 tl irmscher aynen tuzlu:D:D

Geri