Astra G Sahipleri Buraya

günaydın beyler bugün arabamla işe gelcektim kapıyı açamadım anahtarla açmaya çalıştım sadece söför kapısı açıldı diğer kapılar açılmadı arabayı çalıştırayım dedim arabada çalışmadı bakındım kumandanın pilini söktüm taktım falan ndandır die baktım yine tık yok farları bi yaktım farlarda yanmıyor :D akü bitmiş ( heralde akü bitmiştir kimse aküyü çalmaz kaputu açıp bakmadım :D ) işe geç kaldım arabayla gelcem die geç çıkmıştım 10 da gelip 12 dde çıkıyoruz ben bide geç geldim üstüne üstlük :D hiç gelmeseydim keşke :D akü alcam sağlam kaliteli bişey lazım tavsiyeleriniz

aynı şey benim de başıma geldi bugün samet, parklar yanık kaldı bi süre, aracın kapılar kilitliydi, bastım kumandaya açılmadı kumandanın pili mi bitti diye düşünürken baktım araç da çalışmıyo :( (bu arada kapıları anahtarı sokup açmak gelmedi bi süre aklıma :D). sonra başka bi arçtan şarj ettik çalıştırdım aracı... 2 hafta önce de yapmıştı aynı numarayı, bi masraf daha geliyo heralde bize... :(

ümit abi benm tam olarak herşey gitti ne far yanıyo ne başka bişi vurdurim dedim kısa mesafede olmadı bıraktım geri :D artık bakcaz çaresine

hayırlı pazarlar abi sakın vurdurma burak abinin dediği gibi iş alırsın valla..
Triger ne zaman değişti abi ben en kötüsünü düşündüm triger falan koptuysa :D

opel arabası vurdurulmaz vallaha basına iş acar ılerde söylıyımde :)

Aynen :D
Arabanın Ümit abim sağolsun plakalarını çift taraflı bantla bantladı plakalıkları cıkarttım ve kalemle boyadım aynı APP plaka gibi oldu resimlerini en yakın zamanda çekip koyucam :)

aktarma yaptık sabah arabayı çalıştırdık sanayiden yeni akü aldım mutlu akü aldım kuru akü 95 lira orjinal aküyü verdim yoksa 115 liraydı inş. bidaha sorun çıkarmaz ama şimdide kumanda bozuldumu ne olduysa açmıyo kapıyı :S

Geri