Astra G Sahipleri Buraya

günaydın millet sabah şerifleriniz hayrola 60 amper olması lazım akünün fiyatlarını pek bilmiyorum haftasonu olduğu içinde pek araştıramadım direk aldım şimdide kumanda arızalandı geçenlerde aldım 1 2 defa düzgün kapadı açtı sonra teklemeye başladı bi açıyo bi açmıyo falan filandı pili değiştirdim saatcide adam dediki o pil eski dedi içindeki pil için bitik olabilir dedi değiştirdi yeni pil taktı oda bi kaç defa düzgün açtı kapadı sonra bi açıp bi açmamaya başladı şimdide hiç açmıyo kumandanın ışığıda bazen yanıyo bazen yanmıyo sorun ne olbilir acaba?
kardeşim nazara gelıyon ınan sende aynı benım gıbı gudubet sansın var :D
kumandada pılın oldugu ayakların gövdede soguk lehım var ondan yapıyor temasızlık yapıyor kumanda yere mı duşurdun :D

kardeşim nazara gelıyon ınan sende aynı benım gıbı gudubet sansın var :D
kumandada pılın oldugu ayakların gövdede soguk lehım var ondan yapıyor temasızlık yapıyor kumanda yere mı duşurdun :D

aynen kardeşim ya acayip nazar var hemde kurşun döktürmek lazım arabanın üstüne bi çarçaf gercem kurşun döktürcem :D
evet kumandayı düşürmüştüm bi iki kere neyse soğuk lehim varsa kolay zor bişey değil yarın götüreyimde şirkete bütün lehimlerini yenileyeyim :)

hayırlı geceler burak ben iyi kötü arasıyım bileğim ve kollarım ağrıyo spordan geldim :) yatcam şimdi inş. geçer :)

fotoları çok uzaktan çekmişsin, arabayı göremiyoruz ki adam akıllı... :(

farkedebildiğim tek şey camlarda film olmayışı, kesinlikle önce film çektirmelisin, siyah araçta şeffaf cam sırıtmış bence.. ;)

İyi bakmamışsın resimlere yakından çekimlerde var : )

Son düzenleme:
Geri