Astra G Sahipleri Buraya

iyi geceler garaj burak çok saol kardeşim bu kumanda fikri için bugün şirkette bütün lehimlerini tazeledim üstünden geçtim denedim çalıştı artık kumandam çalışıyo :D

mukemmele yakin :) thx Arda
ben 280mlik diskler olur demistim.. adam 308 x 25 lik diskler(Black Diamond) koymus.. + kampanalari diske cevirmis.. Gerci avrupada 4 kapili astralarin cogu kampana degildir, disklidir.

Boyle bir fren projem ( kaliper ve disk buyutme )olucak 1 ay icinde haber veririm.
Astra g 1.8 ile 2.2 nin insallah kaliperleri ayni bu kaliper tasiyicisi ve axle-pivotu degistiricem. Disk olarak 280 lik olucak muhtemelen..

ilgilenen olursa migweb.co.uk i de ziyaret etsin c20let swapliyorlar..off off :)
ben bu işe gırıstım dostum tecrubeye sabıt hıc bulaşmayın daha kötu olabılır olabılme ıhtımalı var parca fıyatlarını lıste yaptık 1ooo tl tuttu ıscılık harıc ve olucagı mechull bır durum öndısklere lafım yok ama arkayı dısk sevdasından vazgectım yenıledım kampanayı komple ;)

ben bu işe gırıstım dostum tecrubeye sabıt hıc bulaşmayın daha kötu olabılır olabılme ıhtımalı var parca fıyatlarını lıste yaptık 1ooo tl tuttu ıscılık harıc ve olucagı mechull bır durum öndısklere lafım yok ama arkayı dısk sevdasından vazgectım yenıledım kampanayı komple ;)

biliyosun durumu :D
kaliperler ,tasiyicilar ve axle-pivot tamam :)
zaten bende ebc green stuff balata var ve kalilpere uyuyor diye biliyorum...
sira disklerde :D

biliyosun durumu :D
kaliperler ,tasiyicilar ve axle-pivot tamam :)
zaten bende ebc green stuff balata var ve kalilpere uyuyor diye biliyorum...
sira disklerde :D
sıf dedıklerınle olmuyor ana merkez amatrsorun tutan baglanan ayaklar bıle degısıyor ve forya bılya sına varancıya kadar :)

günaydın millet sarper bozdu kafayı arkayı disk yapcak :) o adar masrafa girene kadar astra h al bea kardeşim :)

Geri