Astra G Sahipleri Buraya

Tünaydın G garajın çok saygıdeğer sakinleri.
Bugün güzel bir haftanın son iş günü olması, günün cumartesi olması ve cumartesi gecelerinin klasik heyecanı ile bir mesajda daha sizlerle olmaktan mutluluk duyuyorum. Sütlü nescafemi yudumlarken arka fonda çalan Marcel Woods vs. Kosheen - CPU HIDE U (Chochlow Mashup).mp3 ile dün geceden kalma olmanın verdiği baş ağrısını savuşturuyorum :D
Bir yandan da gözüm forumda.. Sade kaslı ve agresif bi body kit arıyorum :) Bütcem 500 TL.

Yardımcı olunuz. Öneriler veriniz :)

Günaydın G ailesi
Arda benzin deposundan 3 ölçek protein tozu,2 tablet amino at araba 30 dk içinde kaslı görünüme kavuşur:p

Bora tekerlekleri de dambılla çalıştırsam mı diyorum. Yanakları filan şişer belki..
Birazdan eczaneye gidicem. Direk yüklicem aracı. Öyle 2-3 ölçek olmaz direk şişeyi dökcem :)

Son düzenleme:
abi bütce düşük senin normalde uyduruk tuning dükkanları ek tampon yapıyorlar ama senin dedigin kompe body kit dökme tampon sanırım onlar 1 milyar ve üstü diye biliyorum...

gunaydin mıllet :)
hava guzel kaput amortisorum gelmiş onu takıcam bır dırdım foruma nevar ne yok :)

sagol bora aslında vectralar gıbı standart olması lazım kaput amortisöru
taner abıye bırkez daha teşekkur edıyorum mal cok kalıtelı universal hemen hemen her araca uyuyormuş ıcındekı kagıtta öyle yazıyor :)

slmlar garaj dün akşamdan kalma maç heyecanını hala atamadım üstümden akşamdan kalmadan daha beterim :D fenerli arkladaşlara geçmiş olsun dileklerimi büyük bi zevkle iletiyorum :) kurban pazarından geldik kurbanlıklara baktık kurban aldık çok pahalı bea 2 kurban parası benim arabayı satın alır valla :D

arda abi birasda göğüs çalıştır arabayı ön tarafı güzel şişer :D biras kalf birasda biceps tamamdır :D 500 e dandik bişi olur ya biras daha ekle üstüne irmcsher al derim en azından kaliteli ve şekil olur ;)

Geri