Astra G Sahipleri Buraya

gunaydin mıllet
hava guzel kaput amortisorum gelmiş onu takıcam bır dırdım foruma nevar ne yok

eyw Burak :) gule gule kullan :) acarken piss piss ediyomu :D

slmlar garaj dün akşamdan kalma maç heyecanını hala atamadım üstümden akşamdan kalmadan daha beterim fenerli arkladaşlara geçmiş olsun dileklerimi büyük bi zevkle iletiyorum kurban pazarından geldik kurbanlıklara baktık kurban aldık çok pahalı bea 2 kurban parası benim arabayı satın alır valla

arda abi birasda göğüs çalıştır arabayı ön tarafı güzel şişer biras kalf birasda biceps tamamdır 500 e dandik bişi olur ya biras daha ekle üstüne irmcsher al derim en azından kaliteli ve şekil olur

aynen dostum :) oooleeey Besiktasim oleey :D

Arda, bence sabret dostum, bir kere yaptir, en iyisini, yaptir, cakma gibi durmasin :D

Bu arabaya ben irmcsher yakıştıramadım bir türlü,en iyisi gene paraya kıyıp opc tampNTC onu almak.1.250 lira dediler serviste bana astra g tutkunu için fazla miktar değil.

http://www.youtube.com/watch?v=AELcTghJ7Ic

dude :D OPC den daha iyi tamponlar var bence msl

NTC veya Mantzel in tamponu

ntcxh.jpg

daha guzel tamponlarda var, aslinda favorim onlar :D

slmlar beyler iii geceler sabaha karşı antepe gidiyorum fıstık isteyen varmı :D ordanda maraşa geçcem dondurma getireyim isteyene :D çarşamba istanbuldayım tekrardan 2 3 günlük uzaklaşıyorum yine istanbuldan :(

eyv. kardeşim pilota sölemek lazım o öğütleri ben sadece 1 bçuk saat uyicam uçakla gidiyorum antepe maraşa arabayla gidilirmi ya ölüm :D

a.s. olur ama pegasusun hostesleri pekde güzel olmuyo ya thy nin bide izair in hostesleri 10 numara diğerleri yok yani yaramaz :D

Samet,burak ve arda abim sağolun :D

Diğer astra g tutkunlarınada hoşgeldiniz diyorum

buralardayım kaçtım biraz okuldan az ewime qeldim arabamı özledim derken bi geldim araba resmen servis istemekde titremelermi deseniz boya isteyen tamponmu deseniz kırılan dış dikiz aynasımı deseniz 5oo lira gidecek yine büyük ihtimal..

Yüce ALLAH kazadan beladan uzak tutsun cümlemizi.

hoşgeldin kardeşim naber ya görüşelim bi ara müsait olduğunda çay borcum var sana unutma :D

Hoşgeldin Erkan abim özledik seni ya valla :D
siz nasılsınız garaj nasıl gidiyor :)
Samet abi hayılı yolculuklar sağ sağlim gelde gerisi boş ya :D
Body kitler bence mantıksız sen kaza yapmasan dikkatli olsan bile karşındaki gelse bi tıklatsa bitti ya zaten çabuk kıralan bi yapısı var angellerde öyle ama zevk bu işte tutku bu :D

Geri