Astra G Sahipleri Buraya

Böyle kaslı agresif bişeyler arıyorum ama aynı zamanda birazda sadece olsun istiyorum. Bunun kadar gösteriş nasıl durur bilmiyorum.

Bu ön tampon ekini nerden bulabilirim?

Günaydın bu arada herkese :)

Samet iyi yolculuklar sana

Arda, bu komple tampon, ek degil.
Sen Burak a bakma farklı olmak istiyorsan, bu OPC den daha guzel duruyor.:D

TR de yok maalesef :cry:

hoşbulduk sarper :)

dün akşam saat 21 55 olan sabiha gökçen uçağı 00 30 da kalktı bide sabiha gökçen yerine atatürke indik gece 3 30 da eve gelebildim giderken 4 saat rötar yaptık gelirken 2 buçuk saat rötar artı atatürke indik sinir oldum sabahda işe geldik bide :S

Hoşgeldin Samet abim yorgunluk çökmüştür iyice izin verselerdi bari ya acımasız insanlar :D
Merhaba Garaj body kit olayı yine acılmış benim fikrim sadeden yana ama body kit tabi çok ama çok değiştiriyor allah korusun biri gelip vurduğundada verdiğin para boşa gidiyor :D

h.b. burak saolasınn yok ya acımasız diil benm patronlarımda ben geldim işe 10 30 da geldim bide hala oturuyorum pc başıdna bişi yaptığımda yok zaten :) body kit süper bi olay bende alırdım durumum olsa arabaya başka bi hava katıyo

h.b. burak saolasınn yok ya acımasız diil benm patronlarımda ben geldim işe 10 30 da geldim bide hala oturuyorum pc başıdna bişi yaptığımda yok zaten :) body kit süper bi olay bende alırdım durumum olsa arabaya başka bi hava katıyo

body kit guzel de, bence body kit cok cok guzel (kasip kavurmadiktan sonra ) :D olmadiktan sonra, motor modifiyesiz araba bence vauuw dedirtmez :cool: yane ciger de lazim :)

msl motora onem verdigim icin
body kitim digil sadece 17 jant lastik vardir bende yalniz, lexmaul headers komple krom egzoz ve super sprint son susturucu vardir. (ayiptir soolemesi ) Masallah diyin.. Bunlara onem verelim g cemaati :):D

motorla oynamayı hiç düşünmüyorum eğer motorla oynamayı düşünürsen direk arabayı değiştirir subarı impreza veya typer alırdım yada cup bi araba alırdım benim için haftasonu gezi amaçlı bi araç astram haftaiçi artık hiç binemiyorum çünkü 17 momo jant var fk angel eye var xenon var hava filtresi var sırf ses için oda :)

Geri