Astra G Sahipleri Buraya

iyi aksamlar garaj wooferım geldi kabin ayarlıcam şimdi birde kablo aldım mı tamamdır :D

Garaj dedik bagrimiza bastik fren konusunda asagida mesajda 5 gun once super bilgiler verdik, tinlayan yok bi thx bile goremedik...

olsun biz Besiktaslyiz sevilmek icin sevmedik :)

eyw Burak

simdi burda muhabbetin haricinde faydali bilgiler de paylasmak lazim gciler, sade geyikle olmaz

Yanlislarim ve/veya eksiklerim olabilir, varsa duzeltin

OPC ve VXR harici standart opellerde on kaliperler 2 pistonludur. Ve Pistonlarin farkli basma yuzeyleri vardir. Bu modellere gore degisir. Aftermarket markalarda 4, 6, 8 ,10 ,12 psitonlu cali ureten markalar vardir.

En hafif maliyetlisi ise daha ust spor opel modellerinin fren sistemini uygulamaktir. Mesela UK de astra g icin sunlar var
http://www.regal-shop.co.uk/acatalog/Astra_G_Big_Brake_Conversions.html

ya da insani cildirtan su urunler

http://www.lmfvauxhall.co.uk/store/home.php?cat=2303

maalesef dersimizde yabanci kaynaga basvurup bmw(bimmer)cilerden ders aliyoruz..adamlar harbi disiplinli, merakli ve istekliler, takdir ettim

Bilgi: http://www.300mm.de/308mm/308mm.html
http://www.300mm.de/308mm/0001/einbau.htm

Bugunluk bu kadar, hadi zil caldi

motorla oynamayı hiç düşünmüyorum eğer motorla oynamayı düşünürsen direk arabayı değiştirir subarı impreza veya typer alırdım yada cup bi araba alırdım benim için haftasonu gezi amaçlı bi araç astram haftaiçi artık hiç binemiyorum çünkü 17 momo jant var fk angel eye var xenon var hava filtresi var sırf ses için oda

Samet tayyar alirdim diyosun, o kadar paralara gerek yok dostum :) astra yi 150 HP yapmak icin.. tabiiki tayyar olsa tadindan yenmez :)

golf gt 140 geciyorum mesela ( Masallah )

valla maşallah golf gt nin eline verebiliyosan :D benim bineceğim arabanın motoru sağlam olacaksa sağlamlığını gösterecek kaputun altında saklamayacak sonradan olma değil orjin olacak o yüzden yani sevmiyorum sonradan chiplenmiş veya oynanmış arabaları dış modifiyeye bakarım sadece sonuçta caddede sahilde orda burda kapışmam tabi gaza gelirsem kimsede tutamaz :) bide tüp takmışken arabaya hiç niyetim yok öyle şeylere :D

kardeşim şu senin aracın resimlerini bi atsana ya merak ettim :) bu arada çakıyoruz :) dakka 83 :)

İyi akşamlar g ciler,şimdiden hayırlı bayramlar ben yarın şehir dışına çıkıyorum:)
@sarper hergün işten 9 da geldim şu sıralar,bir türlü abinden nasip olmadı şu bujileri almak,bayramdan sonra inş almaya gidicem caddeye:)

hayırlı yolculuklar bora aman dikkat hava sisli zemin kaygandır ;) hayırlı yolculuklar bende biras sonra havalimanına gitcem nedir bu uçaklardan çektiğim bilmem bi abim geliyo rötar yapmış uçağı 12 30 da bincek kartaldan atatürk havalimanına bu saatde gidilirmi :S

valla maşallah golf gt nin eline verebiliyosan benim bineceğim arabanın motoru sağlam olacaksa sağlamlığını gösterecek kaputun altında saklamayacak sonradan olma değil orjin olacak o yüzden yani sevmiyorum sonradan chiplenmiş veya oynanmış arabaları dış modifiyeye bakarım sadece sonuçta caddede sahilde orda burda kapışmam tabi gaza gelirsem kimsede tutamaz bide tüp takmışken arabaya hiç niyetim yok öyle şeylere

kardeşim şu senin aracın resimlerini bi atsana ya merak ettim bu arada çakıyoruz dakka 83

tek diycegim powered by Opel Dostlar (Yalcin abi). :) tupe bencede motor modifiyesi olarak haklisin kisitli seyler yapilir ama bence yapilir. Jantlar cok iyi masallah :)

Samet, ben zaten makas, zigzag kapisma trefikte hic sevmem. Yalniz arkadasla rolling yaptik. :)

Resimleri ekliycemde zafer sonrasi kafa biraz...:) sona ekliyim dostum..

İyi akşamlar g ciler,şimdiden hayırlı bayramlar ben yarın şehir dışına çıkıyorum
@sarper hergün işten 9 da geldim şu sıralar,bir türlü abinden nasip olmadı şu bujileri almak,bayramdan sonra inş almaya gidicem caddeye

Herkese hayirli bayramlar arkadaslar :) Dikkatli kullan Bora :)
Oo abim bana arkadan saydirmisdir, bu adamin bi dedigi tutmuyo diye..:)
Neyse dostum aklinda olsun 21 40 a kadar orda olur.

günaydın millet sarper valla gaza gelirsem bende yapıyorum ne yalan söyleyeyim heleki günlerden cumartesi olrusa bide eğlenceli bi yaz akşamı olursa tamamdır :) jantlar resimdekilerden çok daha farklı duruyo aracın üzerinde biras daha oturtursam dahada güzel duracak teşekkürler :)

günaydın millet sarper valla gaza gelirsem bende yapıyorum ne yalan söyleyeyim heleki günlerden cumartesi olrusa bide eğlenceli bi yaz akşamı olursa tamamdır :) jantlar resimdekilerden çok daha farklı duruyo aracın üzerinde biras daha oturtursam dahada güzel duracak teşekkürler :)
samet jaws markamı bu jantlar;)

Geri