Astra G Sahipleri Buraya

Selam arkadaşlar iyi seneler şimdiden,neler yapcaksınız yılbaşında,sarper mesajı görürsen döner misin bana numaranı yanlış hatırlamıyorsam benim aramışsın,çift hatlı telefon aldım arayan noları açamıorum bende aramıyorum kahretsin çin malı :D

Selam arkadaşlar iyi seneler şimdiden,neler yapcaksınız yılbaşında,sarper mesajı görürsen döner misin bana numaranı yanlış hatırlamıyorsam benim aramışsın,çift hatlı telefon aldım arayan noları açamıorum bende aramıyorum kahretsin çin malı :D

cok iyi bir yonetmen buldum, kizlar, ortam hepsi mukemmel film cekicez :D:D:D

zaga bir yana film cektirmeye gidicektim, beraber gidersek win win olur kanka :D:D:D

Abi film çekiliyorsa bende geliyim win win win oluruz :D:D
Nasılsınız Garaj bakalım :D
Bende 17'' kompe siyah yada göbeğinden siyah çok kolluda olabilir öyle bi jant önerebilirim benim arabam beyaz ben kompe siyah 17'' çok kollu almayı düşünüyorum :D

hayırlı gunler beyler ıyı seneler gönlunuzce olmasi dılerım :)
bana yenı yıl suprızı yaptılar bıladerle benı işten cıkartılar benı gecıcı tekrar cagırdılar yenı yıl yılda iş başi yapıcam gecıcı bıladere başka iş bakıyorum bu ara forumda uzaktım kafam bozuk tu sızlerı sormali napıyorsunuz

hayirlisi olur insallah Burak, klasik laf ama tek derdimiz para olsun.. saglik cebimizde dursun :D

biz de ne yapalim caddeye bugun ferrari yi mi cikartssam yoksa lamboyumu cikartsam diye dusunuyodum :D:D ya da en iyisi cekiciye ferrari ile lamboyu baglayim..oole geziyim...cok cekici olur :D:D

arkadaslar bu hafta istanbulda film cektiricez... su anda 4 kisiyiz on cam dahil 250... renk kisiti yok.. turtlewax kalitesi.. ic temizlik ( koltuk yikama , v.s komple ) de 175 isteyen olursa pm atsin...

sagol sarper eyvallah ne kadar takmasanda takılıyor kardesım şans yok bızde

İyi günler garaj nasılsınız...
2010 inşallah herkeze sağlık mutluluk para dilediklerini getirsin :)
Burak abi takma Allah bi kapıyı kapatır bi kapıyı açar belki düzelir belki daha iyileri çıkar inşallah bozma moralini...

eyvallah kocum sagol naptın angel işini burak fk şaşma derım ben satmaya kara verdımmı sana satarım ılerde ;)

Fk arıyorum abi dediğin gibi denk gelirse hemen zıplıcam sen satmaya karar verdiğinde haber verirsin abi :D

noeliniz mübarek olsun kardeşlerim :D yeni yıl sarpere chipli 210 hp bi astra burak'a fk marka angellarla beraber müzik tesisatı ve modifiye :) bluefear burak'a bmw e30 olur m3 olur gönlüne göre borbetli bi bmw banada bi kırmızı a3 versin :D

Geri