Astra G Sahipleri Buraya

slm arkadaşlar ben astra g sedan aracıma celik cant almayı düşünüyorum ama kac inç uygun olur hoş görünsün istiyoeurmm kaclık jant uygun olur yardımlarınızı bekliyorumm.. iyi senelerr

sagol sarper eyvallah ne kadar takmasanda takılıyor kardesım şans yok bızde

sansizim deme abi, ne istersen o sana gelir (kismen :D)..

İyi günler garaj nasılsınız...
2010 inşallah herkeze sağlık mutluluk para dilediklerini getirsin
Burak abi takma Allah bi kapıyı kapatır bi kapıyı açar belki düzelir belki daha iyileri çıkar inşallah bozma moralini...

sanada iyi seneler Burak :D Buyukersen angellarini satiyomus alalim :D
olmadi en kotu bu aksam TV de victoria nin angellarini izleriz :D:D:D

noeliniz mübarek olsun kardeşlerim yeni yıl sarpere chipli 210 hp bi astra burak'a fk marka angellarla beraber müzik tesisatı ve modifiye bluefear burak'a bmw e30 olur m3 olur gönlüne göre borbetli bi bmw banada bi kırmızı a3 versin

Eyvallah Samet :D
+ Besiktas bu sene sampiyon olsun...

slm arkadaşlar ben astra g sedan aracıma celik cant almayı düşünüyorum ama kac inç uygun olur hoş görünsün istiyoeurmm kaclık jant uygun olur yardımlarınızı bekliyorumm.. iyi senelerr

17 inch 5 kollu yildiz seklindeki jantlardan oneririm, hafif olsun tanesi 8kg yu gecmesin...
lastik bridgestone adrenalin 205 45 17...

noeliniz mübarek olsun kardeşlerim :D yeni yıl sarpere chipli 210 hp bi astra burak'a fk marka angellarla beraber müzik tesisatı ve modifiye :) bluefear burak'a bmw e30 olur m3 olur gönlüne göre borbetli bi bmw banada bi kırmızı a3 versin :D
sagol kanka e36 e 46 razıyım :)

sanada iyi seneler Burak :D Buyukersen angellarini satiyomus alalim :D
olmadi en kotu bu aksam TV de victoria nin angellarini izleriz :D:D:D
sagol sarper izleriz :D

lodoslu yaz gununden kalma bır gundu sankı kısa kol gıyıncektık nerdeyse o kadar sıcaktı :)

Bugunde bizim burası böyle yagmur yagdı lodosla fenaydı sabah şimdi süper :D

slmlar beyler biras geç oldu ama yeni yılınız kutlu olsun yeni yıla kötü bi giriş yaptık cuma günü hastanelik oldum bağırsak zehirlenmesi oldum ucuz atlattık çok kötüydüm bugün bomba gibiyim ALLAHA şükür bişeyim kalmadı sadece iğnenin acısı var hala :) bidaha yılbaşı kutlamak için dışarı çıkmicam yalan olduk üstüne bide zehirlendik :D

Geri