Astra G Sahipleri Buraya

hayırlı akşamlar arkadaşlar bende de astra G var fakat fazla takılamıyoruz garaja.

hoşgeldin mustafa abi herzaman bekleriz
sarper kanka hala manisadayım ama yarın öğleden snra çıkacam inş. bide manisa merkezde değilim turgutludayım :)

ümit abi kesinlikle burağa katılıyorum focus süper bi araba geçenlerde diyarbakıra gittim orda havalimanında kiraladım batman mardin urfa elazığ tekrar diyarbakıra gittim 1200 km yol yaptım süper bi araç 200 liralık mazotla yaptım bu yolu ve hızım hep yüksekti 150 180 190 süper kaçıyo 1.6 tdci 90bg deli gibi kaçıyo araç kesinlikle tavsiye ederim ;)

hoşgeldin mustafa abi herzaman bekleriz
sarper kanka hala manisadayım ama yarın öğleden snra çıkacam inş. bide manisa merkezde değilim turgutludayım :)

ümit abi kesinlikle burağa katılıyorum focus süper bi araba geçenlerde diyarbakıra gittim orda havalimanında kiraladım batman mardin urfa elazığ tekrar diyarbakıra gittim 1200 km yol yaptım süper bi araç 200 liralık mazotla yaptım bu yolu ve hızım hep yüksekti 150 180 190 süper kaçıyo 1.6 tdci 90bg deli gibi kaçıyo araç kesinlikle tavsiye ederim ;)

Benim de kafamda 1,6 TDCI 110 hp var ama sınırları zorluyo biraz işte, sanırım 9-10 ay beklemem lazım bu aracı alabilmem için... bi de GHIA olsun dersen işte tadından yenmez ama her şey parada bitiyo.... :(

bu arada yarın saat 14,00 de gidiyo benim araç, sevdiğinden ayrılan aşık gibiyim şu anda... :cry: dönebilsem dönücem ama laf ağızdan çıktı bi kere, sözü verdik kuzene...

İyi günler sayın g ciler:D.

Benim eski araç galeride satılık arayanlar bakabilirler.

Son düzenleme:
Arkadaşlar merhaba, 2008 Astra G HB sahibiyim..

Aracın bagajı biraz sert kapanıyor, ayar contalarıyla oynadığımda kolayca kapatabiliyorum, ama bu sefer de hareket halindeyken bagaj kapağının alt tarafı titriyor ve gıcık bir ses yapıyor.

Bunun bir orta yolu var mıdır ? "Tık" diye kapansın isterdim :)

Astram ile de bundan başka bi sorunum olmadı zaten :)))))))))

Arkadaşlar merhaba, 2008 Astra G HB sahibiyim..

Aracın bagajı biraz sert kapanıyor, ayar contalarıyla oynadığımda kolayca kapatabiliyorum, ama bu sefer de hareket halindeyken bagaj kapağının alt tarafı titriyor ve gıcık bir ses yapıyor.

Bunun bir orta yolu var mıdır ? "Tık" diye kapansın isterdim :)

Astram ile de bundan başka bi sorunum olmadı zaten :)))))))))
contayı kıstın ama bagaj boşlukta kalıyor yanı menteşesınden ayar olucak kaportacıya gıdersen 2 dakkalık iş menteşeyı ayar cekıcek ;)

Geri