Astra G Sahipleri Buraya

slm arkadaşlar.. uzun zamandır giremiyordum foruma, bugün fırsatım oldu... umarım herkesin keyfi yerindedir..

2005 model Astra G 1,4 90hp, 85.000 km de, LPG li aracımı 18.600 TL ye satıyorum, sizce nasıl fiyat, sizlerin de görüşlerini alayım dedim.

siz olsaydınız napardınız??

fiyat cok iyi bence pazarlıksız alıncak derecede km iyi + lpg de var motoru felan bilmiyorumm kaza felanda yoksa satılır o fiyata hemen diye düşünüyorum

fiyat cok iyi bence pazarlıksız alıncak derecede km iyi + lpg de var motoru felan bilmiyorumm kaza felanda yoksa satılır o fiyata hemen diye düşünüyorum

Motorda herhangi bir sorun yok, kazası, değişeni de yok aracın.. fiyatı pazarlıksız alınacak derecede iyiyse satmak için düşük bi fiyat oluyo o zaman 18.600 tl galiba...??

Bence iyi abi müşterisini bekliyor demektir biri çıkar elbet sen orda araba pazarına falan çıkar gider eminim temiz araban çünkü...

sarper recerp kim ? espirii yaptın havada kaldı yoksa :D

erkan kardeşim ne turnesi bee iş güç bizimkisi :) daha çok yer var gezilcek malüm bizim iş böyle geziyoruz sürekli boş bi haftam olmuyo cuma istanbula döncem haftasonu ankara pazartesi bakalım nereye gideriz :)

ümit abi hoşgeldin nerelerdesin gözükmüyosun özlettin kendini hayırlı olsun abi inş. satarsın istediğin fiyata ;) sende hoşgeldin gökay abi herzaman bekleriz garajımıza ;)

Bence iyi abi müşterisini bekliyor demektir biri çıkar elbet sen orda araba pazarına falan çıkar gider eminim temiz araban çünkü...

müşterisi hazır aracın, 18600-tl ye satıyorum derken o fiyata el sıkıştık demek istedim... ;) cuma günü uçaçak elimden araç bi aksilik olmazsa...

yerini nasıl doldurucam diye düşünüyorum şimdiden kara kara... :cry:

abi piyasada çok daha güzel araçlar var hemde 1.4 dü senin araç şimdi 1.6 veya 1.8 söyle güzel bişey alırsın ;) bende çok istiyorum satmayı ama şuan imkansız bide o kadar para harcadıktan sonra boşa gitsin istemiyorum masraflarım 18 600 üstüne bi 5 6 daha ekle h kasa asra al hatta ikinci el leon al derim abi ama 1.8 al abi bence bende 2 - 3 sene daha kullanıp satmayı düşünüyorum.

abi piyasada çok daha güzel araçlar var hemde 1.4 dü senin araç şimdi 1.6 veya 1.8 söyle güzel bişey alırsın ;) bende çok istiyorum satmayı ama şuan imkansız bide o kadar para harcadıktan sonra boşa gitsin istemiyorum masraflarım 18 600 üstüne bi 5 6 daha ekle h kasa asra al hatta ikinci el leon al derim abi ama 1.8 al abi bence bende 2 - 3 sene daha kullanıp satmayı düşünüyorum.

işte sorun şu üstüne en fazla 2-3 bin ekleyebilirim, o da çok kıl bi rakam oluyo... arada kalan bi fiyat.. 22 bin civarı ne alınabilir..??

Ben satılmadı sandım abiii sattın mı yoksa hayırlı uğurlu olsun Ümit abi...
Sana şimdi bi araba lazım msnde konuştuğumuz gibi bence : )
Focus Focus Focusss :D

sarper recerp kim ? espirii yaptın havada kaldı yoksa :D

rcp nickli oncu astra g modifiyecilerden o :D , mantzel powerboxcu.
ben yazdiktan ertesi gun baktim sen bir sey yazmamasin , Manisadan ayrildin dedim heral..

Gokay abi hayirli olsun, maasAllah, lazerle yakiyosun ortaligi :D

astra g ciler bugun astra g niz icin ne modifiye yaptiniz...:D

Geri