Astra G Sahipleri Buraya

bana her zamn uyar görüşelim bi gün ya sarper benden beter bi durduğu yokki yerinde bugün burda yarın brezilyada :D ben ALLAHTAN şehir dışına çıkıyorum sadece bu haftasonu çinden bi eleman geliyo onu gezdircem akşam yemeğe falan götürcem nereye götürim bildiğiniz güzel mekanlar varmı?

adama adam akıllı bişeyler yedirelim dedim çin lokantasına götürürsem adam yinemi der bırakıp geri döner :D aslında ben nü üstünde susi yerim ama o yermi bilmiyorum :D taksime götürim bi yemek bide balansta bi bira içsin ordanad caddede kahve ısmarlar oteline bırakırım :D

Aynen yüklicez bakalım abi turbo yüklemeyi düşünüyorumda 350 liraya buldum sahibindende turbo astra G için onu taktırması çok para tutar gibime geliyor birde ruhsat işlemleri gerçi işletmem ruhsatada abi çinli biri geliyorsa çorbacıya götür bi işkembe çorbası missss :D evet 106 için tabut diyorlar ben en iyisi benim astraya yükleme yapıyım Not Stock :D:D

Aynen yüklicez bakalım abi turbo yüklemeyi düşünüyorumda 350 liraya buldum sahibindende turbo astra G için onu taktırması çok para tutar gibime geliyor birde ruhsat işlemleri gerçi işletmem ruhsatada abi çinli biri geliyorsa çorbacıya götür bi işkembe çorbası missss :D evet 106 için tabut diyorlar ben en iyisi benim astraya yükleme yapıyım Not Stock :D:D

350 liraya nasıl turboymuş o :)salyangozu almakla iş bitmiyor burak enjektör beyin intercooler vs vs bir ton ıvır zıvır var en az 6000 lirayı gözden çıkartmak gerekir hiç yanaşma,atmosferik olarak yüklencen ecotech e

ya ne gerek var astra g ye bu kadar şey yapmaya o kadar masraf yapana kadar s2000 al sende burak :D direk hız tutku dirft :D

Aynen Samet abi bunu satıp bi s2000 alıyımda yan yan gezerim artık :D:D
Evet Bora abi onu pek düşünmüyorum benim chip falan olur sanırım başkada elimden bişi gelmez zaten 6000 tl ne demek :D

Geri