Astra G Sahipleri Buraya

hueuheuhe tabii astra g yi 18 e max 20 ye satip 45 e s2000 alicaniz :D:D:D arasini dolduruyosaniz ne ala ;):D

350 ye turbonun salyangozunun gazozunu alamassin :D:D:D ben sana nacizane bildigim kadariyla istersen parca oneririm ve arastiririm...

astra g ye yapilmaz ne gerek vara katilmiyorum.. diyelim ki 6 masraf ettin.. ve oldu 200 HP, onun yerine ayni bakiyeye 18 sattin 6 nakiti koydun.. 24 e astra g bertone turbo aldin.. 6 lik masraf harcadigin turbo daha hizli gider ve verimlide olur..

ornek : standart pistonlarla turbo kit 209 HP ( 6 milyardan fazla oki ama customda yapilir o fiyata)

http://www.youtube.com/watch?v=sKeoLOU-juA

burda satarsan 2 onemli nokta var eger satip model dusurup astra f gsi alirim ve onu turbolarim dersen en karlisi ama ayni kasadan devam edip turbosunu aliyim dersen bence kafa kafaya geliyor..

eger hard modifiye dusunuyosan atmoya girme altyapiyi kesinlikle turbocharger veya supercharger a gore veya aklin yolu c20let swap e gore yap.. ;):D:D turboda 2 seyden ayni anda olmali sabir ve para soyleki hadi ben bir krom egzoz yaptirayim dersen, sonrdan turbo yaptirmak icin fikrin degisirse o cop oluyo cunku caplari degisiyo.. onu icin bir kere plan yap karar ver yavas yavas parcalari al ve bir kerede yap..

neyse onemli olan burda sonradan yapilan turbonun kalitesine veya diger secimde aracin kaca satilip yeni spor aracin kaca alincagina bagli!

ya planlar varda bana kaça patlıcak hiç belli değil bi yükleyip Eskişehirde tek olmak var birde sadece dış görünüş yapıp bırakmak var ama motoruda yüklemek istiyorum ama maddi durum önemli...

Geri