Astra G Sahipleri Buraya

Teşekkürler Sarper abi Mekanı Cennet olsun..
İyi geceler Garaj Allah rahatlık versin...

burak abi toyotada çalışıyodun demi
gunaydın beyler :)
renaultun yan fabrıkasında calısıyorum koltukları yapılıyor ve hondanın konsolu ve ford transıt koltukları calıstıgım fabrıkada yapılmakta kalıte kontrolcuyum yanı muşterı gözuyle kontrol edyoruz ben megan3 clıo 2 ve 3 hatta kontrol yapıyorum emre:)

bi opel yokmuş he burak opele sızman lazım önemli olan o :D
2003 - 2007 sezonunda askere gıtmeden önce butun alman fırmalırna parca verıyoduk bır kacı daf opel ford wv bwe merso maybah tofaş reno :D
en son ferariye parca yaptım ben ılgelendım ön takım parcasıydı o işi almamız lazımdı cok ugraş vermıstık sıpariş vermışlerdı 3 ay yaptık sonra askere gıttık sonrası malum fransızlara calısıyorum simdılık oda taşörön fırma bugun var yarın yok işler bozuk dun bıle işcı cıkarmışlar:cool:

Vay be bende motorcuyum opel servisinde staja gitmeyi planlıyorum orda kalırsamda süper olur gibi :D

gunaydın beyler :)
renaultun yan fabrıkasında calısıyorum koltukları yapılıyor ve hondanın konsolu ve ford transıt koltukları calıstıgım fabrıkada yapılmakta kalıte kontrolcuyum yanı muşterı gözuyle kontrol edyoruz ben megan3 clıo 2 ve 3 hatta kontrol yapıyorum emre:)
:D megane 2 nin dizeline bindim geçen arabanın frenleri bizim arabaya göre berbattı vitesler hoşuma gitmedi acaba haklımıyım sorayım dedim:)

:D megane 2 nin dizeline bindim geçen arabanın frenleri bizim arabaya göre berbattı vitesler hoşuma gitmedi acaba haklımıyım sorayım dedim:)
meganın frenlerı bızım g kasalardan usttun amma bakımsızsa onu bılemem ford focus megan 2 frenlerı cok guzel dokundunmu slm verıyor arac bu aracları bınıyorum guzel tabı opel kalıtesı yok eskı kasalarda yenı cıkan ford focus saglam arac helıkı 2009 tıtanumlar kalıtelı cok delı arac megan3 fuluans bakın fuluans daha ıyı sankı daha kalıte koltuklarda sıfır cıkarken poşetlerınde barkotunda 16 ve 117 yazıyorsa bızden gecmış olan koltuk :D

dayımlarda var megane 2 frenleri çok deli frene dokunuyorum yapışıyo araba yere bence bakımsızdır senin bindiğin megane :) geçen aylarda antalyadaydım manavgata gidicektim bi doktorla gittim adamın arabası tam 100 küsür bindir bakım yaptırmamış delimi dedim bu adam ya arabada 300 binlerdeydi zaten heryerinden hava geliyodu :D

babamı sabah doktora hastaneye randövuye yetıstırdım ılac raporlarını herseyı hallettık eczaneye gııtık kabull atmedı yanlış hazırlamışlar raporu hey sabır bır daha ugraş baş hekım yardımcısı yok aradım zarzor halletım bu kadar tam teşekkurlu şevket yılmaz hastanesı problem ya lanet olsun :(gecen senede yanmıştı bılen bılır her taraf kar yazlık v kanal spor lastıklerle delı gıttıım yanlız fren dokundunmu mevlam cayıra oluyor rampada bıraz zorlandım anladımkı mecburı kalmadıkca yola cıkmıcaksın kışlık lastıklerınız yoksa yola cıkmayın ınsanlar da bı hoş yolun ortasında gıdıyor dıkkat edın :)

Geri