Astra G Sahipleri Buraya

Bütün marazlarda beni bulur moruk ya iftira atıyor ben öyle demedim falan fıstık bir de sanki satıp 300 lira geçince elime zengin olcam,söz verdiğim çocuklara mahçup oldum ona üzüldüm ben

Ya burak unutmadan söyliyim seni op.ell sitesinden çağırıyolar,senin ledli stop ilanını oraya vermiştim de tanıdılar seni çağırıyolar haberin olsun:D

Ya burak unutmadan söyliyim seni op.ell sitesinden çağırıyolar,senin ledli stop ilanını oraya vermiştim de tanıdılar seni çağırıyolar haberin olsun:D
kanka benı yuzle cagırıyolar benım uyelıgımı akla sıra ıptal etmışler herhalde gıremedım op.elle kızgınım 5 sene evvel uye olmuştum yada ben gıremıyorum foruma :cool:

Yok kardeşim biliyorum şaka yapıyrm,bora ilanı da benim ordaki hesaptan verdi ben sevmedim girmiyrm o siteye bora kullanıyor benim hesabı,arabam s2000 gözüküyor orda benim:D

Yok kardeşim biliyorum şaka yapıyrm,bora ilanı da benim ordaki hesaptan verdi ben sevmedim girmiyrm o siteye bora kullanıyor benim hesabı,arabam s2000 gözüküyor orda benim:D
valla varya ben sana anlatsam bızım opelımden bahsettım orda adamlar benı dovmedıgı kaldı :D

Geri