Astra G Sahipleri Buraya

selam garaj herkese mutlu bi gün dilerim
arkdaşlar ben bertone ön arka tampon arıyorum bulabilceğim bi yer biri bildiğiniz varmı malum opc tamponlara dünya para istiyolar hiç olmazsa bertone alıp biraz şekil değiştiriyim

selam garaj herkese mutlu bi gün dilerim
arkdaşlar ben bertone ön arka tampon arıyorum bulabilceğim bi yer biri bildiğiniz varmı malum opc tamponlara dünya para istiyolar hiç olmazsa bertone alıp biraz şekil değiştiriyim

bertonenin sıfırı 750 lira boya hariç çıkmacıdan almak en mantıklısı

ıyıyım samet opc pedallarım gelmış can kardeşıme ılgı ve alakasına teşekkur ederım zman bulursam takıcam ınsallah :)
bursada olsanız yardımcı olurdum fıbercı aıle dostum var aman kargo demeyın fıber kargoda sakat onun ıcın bulundugunuz yerde yaptırmanızda fayda var :)

slmlar beyler fiberden opc tampon döktürtemezmiyiz burak nasıl olur olurmu yada? bide ne kadara mal olur eğer uygn olursa paralandığım zaman bursaya gelirim döktürtürüm opc tapona fena kafayı taktım aralıkda ankaraya gitmiştik kuzen yolda videolarını çekmiş arabaların benm araba çok şekil çıkmış harbiden jantlar fena tekrardan aşık oldum arabama :D satamicam 2 sene daha bari bişeyler yapayım :) eğer uygun olursa bursaya gelirim burak bi fiyat alabilirmisin? yada ikinci, el opc tampon bulabilirmiyiz.

slmlar beyler fiberden opc tampon döktürtemezmiyiz burak nasıl olur olurmu yada? bide ne kadara mal olur eğer uygn olursa paralandığım zaman bursaya gelirim döktürtürüm opc tapona fena kafayı taktım aralıkda ankaraya gitmiştik kuzen yolda videolarını çekmiş arabaların benm araba çok şekil çıkmış harbiden jantlar fena tekrardan aşık oldum arabama :D satamicam 2 sene daha bari bişeyler yapayım :) eğer uygun olursa bursaya gelirim burak bi fiyat alabilirmisin? yada ikinci, el opc tampon bulabilirmiyiz.
ıkıncı el opc tampon cok zor abıdık kudık tampon gıydırmeler var suan moda ne yazıkkı evo model tampon amma opc stıl bulursam haber verırım opc tamponu olsa kalıp dokerız husrana ugramakta var benım başıma geldı bursada bonet bulduk ön sılgı onune koyulan fıber kalıb doktuk yaptık oturmadı kaputa orjınal bonetı taktık o da fıber oda oturmadı emek gıttı boşa takardık takmasana ama hıc guzel olmadı bazı şeyler fıberle guzel olmuyor :rolleyes:
iyi geceler,hayırlı olsun burak:)

teşekkur ederım bora

Günaydın,bir kaç gün içinde astra g ciler için şahane parçalarla ilanlar bölümündeyim:D

Geri