Astra G Sahipleri Buraya

as.. Astra g lerde hava filtresi ile güzel ses alan var mı arkadaşımın clioda var neredeyse egzoz'a gerek bırakmayacak şekilde güzel bir ses çıkartıyo ama hiç bir astra g de bu kadar güzel ses veren filtre görmedim sizlerin bildiği bir filtre var mı acaba ?
kn filitreyi tavsiye ederim;)

Son düzenleme:
merhaba arkadaşlar bende aranızda yeniyim 2 gün önce aldım aracımı

as.. Astra G lerde hava filtresi ile güzel ses alan var mı arkadaşımın clioda var neredeyse egzoz'a gerek bırakmayacak şekilde güzel bir ses çıkartıyo ama hiç bir astra g de bu kadar güzel ses veren filtre görmedim sizlerin bildiği bir filtre var mı acaba ?

var var süper ses çıkıyor 3000 devirde başlıyor böğürmeye :)

as.. Astra G lerde hava filtresi ile güzel ses alan var mı arkadaşımın clioda var neredeyse egzoz'a gerek bırakmayacak şekilde güzel bir ses çıkartıyo ama hiç bir astra g de bu kadar güzel ses veren filtre görmedim sizlerin bildiği bir filtre var mı acaba ?

bende yed hava filtresi var biras büyük arkadaş typer la kaza yaptı araç perte çıktı o vermişti 3000 devirden sonra başlıyo motordan ses gelmeye egzost da yok arabada tek hava filtresi baya bi işimi görüyo 3000 devirden sonra uçuyo resmen hele zorlarsam dönüp arkasını bakıyolar resmen gayet güzel tavsiye ederim tek eksiğim egzost onuda alcam inş. en kısa zamanda

abi egzoz sıkıntılı iş arkadaş clioya hava filtresi almadan egzoz almıştı ceza yedi 100kûsür lira sonra hava filtresine döndü polisler gene tuttu bizi :D ama egzoz orj. birtek hava filtresi var dedik ceza yazamadı adamlar :D:D bende öyle birşey istiyorum...Birde bunlar çok daha fazla hava çekiyo haliyle daha fazla kirlenirler temizliğini nasıl yapıyosunuz ? ayda bir 1000km de bir her yıkamada fln nasıl ?

15 günde bi çıkartıp kompresörle hava tutman yeter başka bi işlem gerektirmiyo ;) yed i tavsiye ederim sadece hava filtresi yetiyo.

arkadaşlar aracı bugün muayeneye götürüyorum güzelcenede temizledim arabama aşık oldum yahu

yanına uğrama şansım yok, nasıl hallettin acaba ?
koltugun aırbaglıysa daha kolay koltugun arkası fermuarlı altan acıyosun döşemeyı karsına koltugun profılı cıkıcak tellerı wd 40 la yagla aynı şekılde kapat daha gıcırtı yapmıcak ALLAHIN ıznıyle ;)

Geri