Astra G Sahipleri Buraya

Bende Yeni Görüyorum bende Astra G Elenagce sahibiyim İsmim Burak Burda Tekrar Kendimi tanıtayım Herkeze keyifli forumlar...

fotoraf00414.jpg

dostum bunu kaportacılar halleder gecen gun babamın arabasına carptılar on tampon bu kadar deildi de yine iceriye goctu hyundai bu arada arac,kaportacı deiştirmeye gerek kalmadan hallederiz dedi ama sonucunu bilmiyorum nasıl olucak

Abilerim kardeşlerim benim baya bi sorum olucak sizlere :D
Ben 2004 model opel astra elegance 1.6 16V Twinport Motor sahibiniym arabamda BRC marka sıralı sistem tüp var ben aracıma hava filtresi taksam ses alabilirmiyim eksoz takmak istmiyorum uzun yolda rahatsız edici oluyor taktırırsamda vanalı eksoz taktırmayı düşünüyorum hava filtresi konusunda hangi marka önerirsiniz güzel bi ses elde edebilirmiyim sorduğum insanların çoğu o arabada ses alamazsın alırsanda yüksek devirlerde alırsın kit alırsan daha iyi ses alırsın gibi düşüncelerini söylediler kit almak için para olayı sınırlı ben sadece hava filtesi alıp bitirmek istiyorum işi ne dersiniz...?
ikinci sorum ses sistemi konusunda bana ses sistemi önerisinde buunabilirmisiniz geçenlerde magnat 4 kanal 1000w çıkışlı anfi 30cm magnat 1000w hava çıkışlı kabinli woofer 2 tane pıonner kolon arkaya buldum 430 lira dediler tanıdıklarıma danışıp bunu mu alsam yoksa toplama bişeymi alsam ne dersiniz bütcem 450 liraya kadar ne önerirsiniz...
Üçüncü Sorum Benim Aracımın kaç kuruş yaktığını hesaplayamadım sorduğum kişilerde hem sıralı sistem tüplü hemde twinport motoru olduğu için çok çok az yakması lazım dediler ben hesaplayamadım depoyu fullüyorum yine hesaplıyamıyorum bu konuda ne dersiniz düşüncelerinizi almak isterim...
dördüncü sorum far konusunda farlara para olduğu zaman angel alsam aldığımda içindemi olucak xenonları yoksa kendim mi alıcam ampullerini eğer kendim alırsam 6000k mı 8000k mı önerirsiniz eğer angel alamazsamda xenon düşünüyorum onda 6000k mı 8000k mı önerirsiniz çoğu kişi xenonlardan ceza yedim diyor bu konudada düşüncelerinizi almak istedim...
beşinci sorum araba baya aşşağıda yere yakın yani çukurlarda hız kesenlerde lastikler çamurluklara vuruyor bunun bi çözümü varmıdır lastik havalarını kaç yapmalıyım ön arka bundan dolayı olabilir mi?? ben arabama spor yay takmayı düşünürken bu olaylar başıma gelince spor yay benim arabanın bu halinde halt etsin demiştim bu konuda çok kafam takıldı buna bi çözüm yokmudur karter koruması falan var ama lastikler vurunca canımdan can kopuyor sanki buna bi çözüm bulmam lazım arabama spor yay takmalımıyım sizce...
Sorularım baya çok oldu ama bu bölümde paylaşmak istedim değerli düşüncelerinizi almak istedim eğer yanıtlarsanız çok sevinirim şimdiden değerli yorumlarınız için ve bana yol gösterdiğiniz için çok teşekkür ederim...Herkeze Hayırlı Sahurlar İyi Uykular Allah Oruçlarınıza Kolaylık versin ve kabul etsin Cümleten...

Son düzenleme:
bende yed marka hava filtresi var 10 numara gerçekten süper ses geliyo ben bile inanamıyorum bazen bu ses bendenmi geliyo die hee bide şu var sakın pejodan yada hondadan gelen ses kadar ses beklemeyin onlar baya bi uçuk ses çıkartıyo ve çok güzel ama astradanda tok güzel bi ses geliyo yakıttada basmadığın sürece hiç bişi yok basarsan yakıtda basıyo baya bi :D kuzenimdede 2004 astra njoy var dün taktırdık 120 lira falan verdi ama pekde güezl ses alamadı filtreden dolayı heralde oda

15 20 günde bi çıkartıp kompresörle hava tutman yeterli ;)

nasıl hesaplayamadın ne kadar yaktığını anlayamadım doldur deponu 50 liraya doluyosa ışık en son kırmızı ışık yanana kadar kaç kilometre yaptın mesela 350 km üstüne bi 30 40 km ekle sonrada ne kadar yaktığını hesapla işte
angelların içinde xenon olmuyor sen istersen alıp taktırırsın bende alıcam angel xenonda ayrı alıcam 8000k monza 180 lira angellarda siyah tabanlı 360 liradan başlıyo astralarada çok güzel oluyo

Son düzenleme:
Geri